Doda znów szokuje! Takiej metamorfozy jeszcze nie było…[ZDJĘCIA]

16 maja 2024
Przez: : M.J

Doda bezsprzecznie może zostać uznana za królową metamorfoz. Fani piosenkarki widzieli ją już w różnych odsłonach. Choć wydaje się, że nie potrafi nas już niczym zaskoczyć, za każdym razem szokuje i wzbudza zainteresowanie swoją osobą. Tym razem znowu poszła na całość! Jak podoba się Wam nowa metamorfoza Dody?

Polsat Hit Festiwal 2024

Polsat Hit Festiwal 2024 nadchodzi wielkimi krokami. Tradycyjnie przed tym wydarzeniem odbyła się konferencja, na której ujawniono, kto wystąpi na scenie Opery Leśnej. Wśród zaproszonych gwiazd pojawiła się Doda, która swoim wyglądem zaskoczyła wszystkich obecnych. Artystka, znana z wywoływania sensacji swoim wizerunkiem, tym razem przeszła spektakularną metamorfozę.

Zobacz także: Doda drastycznie zmieniła fryzurę! Fani “włosy sztos”

Doda zaskoczyła na konferencji Polsat Hit Festiwal

Na konferencji poprzedzającej festiwal pojawiło się wiele gwiazd, które zdecydowały się na ekstrawaganckie kreacje. Największą uwagę przyciągnęła jednak Doda, która zaprezentowała całkowicie odmieniony wygląd. Była wręcz nie do poznania!

Dorota Rabczewska
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Po długich blond włosach artystki nie ma już śladu. Doda zdecydowała się na krótką, prostą fryzurę w platynowym odcieniu, która sięga ledwie do obojczyków. Jej strój również robił wrażenie. Na konferencji Polsat Hit Festiwal pojawiła się w połączeniu bieli i różu. Miała na sobie śnieżnobiałą spódnicę oraz gorset z krótkim, białym topem z napisem promującym jej płytę. Całość dopełniały wysokie, różowe kozaki na szpilce.

Doda
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Polsat Hit Festiwal 2024

Muzyczny festiwal organizowany przez Polsat w Sopocie wprowadza zmiany w 2024 roku, w tym nowe logo i oprawę graficzną. Tradycyjnie odbywające się w przedostatni weekend maja wydarzenie, które przyciąga tłumy fanów i miliony widzów, było wcześniej znane jako Polsat SuperHit Festiwal. Od teraz impreza będzie funkcjonować pod nową nazwą: Polsat Hit Festiwal.

Wwidzowie Polsatu oraz publiczność zgromadzona w Operze Leśnej mogą spodziewać się dwóch dni pełnych największych hitów muzycznych oraz wyjątkowych jubileuszy. 24 i 25 maja Sopot, zgodnie z tradycją, stanie się stolicą polskiej muzyki, a na scenie Opery Leśnej zaprezentują się największe gwiazdy krajowej sceny muzycznej.

Polsat Hit Festiwal 2024 odbędzie się w piątek 24 maja i sobotę 25 maja. Emisja zacznie się od godziny 20:00 na antenie Polsatu.

Jak podoba się Wam najnowsza metamorfoza Dody?

Źródło: Akpa, Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej