Połącz się z nami

Doda została okradziona ! Kwota rabunku jest zawrotna! „To żałosne…”

News

Doda została okradziona ! Kwota rabunku jest zawrotna! „To żałosne…”

Wieloletni pracownik Dody, okradł ją, wynosząc z domu 200 tysięcy złotych. Jak to się zakończyło?

Doda nie pierwszy raz padła ofiarą oszustw. Tym razem złodziejem okazał się jej wieloletni pracownik, a dokładniej ochroniarz, do którego miała ogromne zaufanie. Jak sama wspomniała, nie wiedziała, że zatrudniła kryminalistę, z którym widywała się dzień w dzień i kompletnie by się nie spodziewała tego, co zrobił. Ochroniarz, z którym Doda spędziła kilka lat oprócz tego, że ją okradł, to jeszcze w bezczelny sposób wysyłał jej życzenia na Boże Narodzenie:

„Mój ochroniarz, z którym spędziłam wiele lat, widując się z nim dzień w dzień, ukradł mi z mieszkania 200 tys. zł. Pieniędzy nie odzyskałam, ale bardzo bym chciała, żeby przestał mi wysyłać życzenia na Boże Narodzenie. To żałosne „

Artystka wspomniała, że nie pierwszy raz została okradziona przez bliską, zaufaną jej osobę. Wcześniej padła ofiarą swojego menadżera przez którego miała wytoczony proces, gdyż posiadał on jej pełnomocnictwo i podpisał umowę na wydanie autobiografii, o której Rabczewska nie miała bladego pojęcia. Proces został wytoczony przeciwko Dorocie, dlatego, że nie wywiązała się z umowy, a dokładniej jej autobiografia nie została dostarczona do wydawnictwa. Wiadomość o pozwie była dla Dody ogromnym zaskoczeniem. Jak się okazało, jej menadżer za podpisanie umowy z wydawnictwem otrzymał zaliczkę w kwocie stu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Artystka nie pozostawiła tego bez komentarza:

„Ja nic nie wiedziałam o żadnej autobiografii. Wydawnictwo wytoczyło mi proces i sąd uznał, że jestem winna niedopełnienia umowy, bo mój menadżer miał pełnomocnictwo.”

Artyści bardzo często stają się ofiarami przestępców, przeważnie są to im bliskie, zaufane osoby, które uczestniczą w ich życiu. Chcą wzbogacić się przy nich tanim kosztem, nie patrzą na konsekwencje.

Wierzymy, że Doda będzie bardziej czujna wybierając sobie współpracowników!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry