„Dom z papieru 5” – kiedy premiera nowego sezonu na Netflixie?

Słowa kluczowe:
dom z papierunetflixseriale
18 sierpnia 2021
Przez: : K.M.

Serial Dom z papieru powraca z piątym i jednocześnie ostatnim sezonem. Ten serial doczekał się milionów fanów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie! Czego możemy się spodziewać w kolejnym sezonie? Specjalnie dla Was zebraliśmy szczegółowe i najważniejsze informacje na temat tej produkcji. Nie możecie tego przegapić!

Fabuła serialu

Serial Dom z papieru zdecydowanie należy do grona najpopularniejszych i najlepszych seriali sensacyjnych na świecie. Hiszpański serial powstał w 2017 roku, jego twórcą jest Alex Pina. Każdy z odcinków przyciąga przed ekrany miliony widzów, a jesteśmy pewni, że te liczby się zwiększą wraz z premierą ostatniego, piątego sezonu. Do tej pory produkcja doczekała się czterech części, najnowszy piąty sezon będzie składać się jedynie z 10, ale bardzo ciekawych odcinków.

Serial opowiada o ośmiu zamaskowanych przestępcach, którzy napadają na hiszpańską mennicę narodową. Przedstawicielem grupy jest tajemniczy Profesor, który odpowiada za negocjacje z policją. Ich charakterystycznym elementem jest strój. Składa się on z czerwonego kombinezonu, maski znanego katalońskiego malarza Salvadora Dalego oraz czarnych butów.

Zobacz także: Jakie zmiany nastąpią w najnowszym sezonie reality show Hotel Paradise

Premiera serialu Dom z papieru

Cała produkcja utrzymana jest w ogromnej tajemnicy przed fanami i mediami. Scenarzysta serialu Dom z papieru w jednym z wywiadów zażartował, że gdyby zdradził szczegóły produkcji, platforma Netflix byłaby mocno zdenerwowana. Z pewnych źródeł wiadome jest to, że do obsady powróci Alaro Morte (Profesor) oraz Pedro Alonso (Berlin).

Premiera ostatniego, piątego sezonu serialu podzielona jest na dwie części. 3 września tego roku będziemy mieli przyjemność zobaczyć pierwsze pięć odcinków serialu, a 3 grudnia pozostałe. Już nie możemy się doczekać!

Dom z papieru - najlepszy serial
Plakat piątego sezonu serialu Dom z papieru

A Wy macie w planach oglądać najnowszy sezon hitowego serialu? My już czekamy z niecierpliwością!

Źródło: Instagram fanpage Dom z papieru

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej