Dominic D’Angelica: [wiek, Top Model, brat bliźniak, Instagram]

21 września 2020
Przez: : KS

Dominic D’Angelica jest niewątpliwie jednym z najbardziej interesujących uczestników nowej edycji programu ,,Top Model’’. Udało mu się zwrócić na siebie uwagę nie tylko jurorów, ale także telewidzów, w których szybko wzbudził sympatię. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie  przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dominic D’Angelica (@iamdominicdangelica)

Dominic D’Angelica: wiek

Dominic jest jednym z najstarszych uczestników 9 sezonu ,,Top Model’’, a mianowicie ma 30 lat. Mimo, że dorastał w Kalifornii, na co dzień mieszka w Berlinie. Jednak swoją przygodę ze światem modelingu chciałby zacząć właśnie w Polsce. Nie da się ukryć, iż wszystko wskazuje na to, że może pochwalić się naprawdę barwną osobowością i charakterem. Podczas castingu podzielił się z widzami bardzo smutną historią dotyczącą jego najbliższych. Najważniejszą rolę w jego życiu odgrywają mama i bart bliźniak.

Dominic D’Angelica: brat bliźniak

Okazuje się, że na casting, którego pierwsza część była wyjątkowo przeprowadzona online, Dominic zgłosił się razem ze swoim bratem bliźniakiem. Stefan również marzy o karierze modela i zarówno jednemu, jak i drugiemu udało się zrobić wrażenia na rozmawiającej z nimi Joannie Krupie, która zaprosiła ich do kolejnego etapu w Polsce. Niestety, drugiemu z braci nie udało się dotrzeć do Warszawy, ponieważ sprawy związane z wyrobieniem paszportu przeciągnęły się w związku z panującą pandemią. Jego bliźniak zapewnia, że w polskiej telewizji zaprezentuje się najlepiej, jak tylko potrafi.

Dominic D’Angelica: ,,Top Model’’

Podczas castingu Dominic znakomicie zaprezentował się przed jury, które szybko poczuło emanującą od niego pozytywną energię. W związku z tym, że ma już pewne doświadczenie w pracy przed obiektywem, nie sprawiło mu to większego problemu. W trakcie trwania bootcampu uzyskał przepustkę do kolejnego etapu, jakim jest już pobyt w domu modeli i modelek. Myślicie, że ma szansę wygrać dziewiątą edycję programu ,,Top Model’’?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przec D’Angelica (@iamdominicdangelica)

Dominic D’Angelica: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @iamdominicdangelica, a jego aktywność śledzi tam ponad 26 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przezD’Angelica (@iamdominicdangelica)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz