PILNE: Dominic z „Top Model” oskarżony o stosunek z nieletnią? Model został USUNIĘTY z programu!

24 listopada 2020
Przez: : W.M.

Tuż przed ostatnim odcinkiem „Top Model” media opublikowały niepokojące wieści o jednym z finalistów. Dominic z „Top Model” ostatecznie został usunięty z programu!

Kilka lat temu Dominic miał dopuścić się stosunku oralnego z nieletnią poniżej 16 roku życia. Kilka lat później za złamania warunków zwolnienia warunkowego, model miał trafić za kratki. Poznajcie szczegóły.

Już jutro 25 listopada odbędzie się wielki finał 9. edycji „Top Model”. W finale ponownie znalazło się aż czworo uczestników. O tytuł Top Model w ostatnim odcinku na żywo walczyć będą Patrycja Sobolewska, Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek, a także Dominic D’Angelica.

Niestety tuż przed ostatnim odcinkiem „Top Model” media opublikowały zaskakujące informacje o przeszłości jednego z finalistów. Mowa o Dominicu D’Angelica, który miał zostać skazany za uprawienie seksu oralnego z osobą nieletnią. Według informacji, które dostępne są na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa, D’Angelica w 2011 roku w wieku 22 lat, miał uprawiać stosunek oralny z osobą poniżej 16. roku życia. Dominic miał zostać skazany i dostać wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Jak można się dowiedzieć, warunki zawieszania obejmować miały zakaz spożywania alkoholu, a także przybywania w gronie osób niepełnoletnich. Podobno D’Angelica miał przyznać się do zarzucanych mu czynów, z racji braku funduszy na obronę w sądzie. Tym samym rzekomo model miał zostać wpisany na amerykańską listę przestępców seksualnych.

Dominic z „Top Model” na liście skazanych w USA?

Trzy lata od dopuszczenia się przestępstwa za stosunek z nieletnią Dominic został ponoć uznany za winnego naruszenia warunków zawieszenia wyroku. D’Angelica w 2014 roku miał zostać ponownie aresztowany, tym razem ze swoim bratem. Rodzeństwu postawiono zarzuty pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowania przestępstwa. Finalista „Top Model” miał zostać pozbawiony wolności na 5 miesięcy.

Sam Dominic D’Angelica nie skomentowali dotychczas doniesień mediów. O komentarz w tej sprawie pokusił się jednak brat bliźniak Dominika- Stefen. Na swoim Instagramie zapytany został o to, czy jego brat to pedofil. Amerykanin zaprzeczył tym doniesieniom i zapewnił, że Dominic nie został skazany. Dodał, że niedługo wspólnie zrobią relacje na żywo, w której wyjaśnią całą historię i nieprawdziwe oskarżenia.

Czy Twój brat jest pedofilem?“- zapytał jedne z internatów Stefena

Nie, to fałszywe wiadomości” – zaprzeczył brat Dominica

“Jestem ciekaw, bo zrzuty z ekranu wyglądają autentycznie.”

Tak, ale on nigdy nie został skazany, to jest nieprawdaDajcie mu opowiedzieć całą historię fanom i zwolennikom.

Więc podczas ostatecznego wyroku sąd uznał go niewinnym?

Słuchajcie, niedługo zrobimy relację na żywoOpowiemy całą historię i wyjaśnimy te nieprawdziwe oskarżenia.” – dodał Stefen

Lepiej zróbcie to za 8-9 godzin. Mamy noc w Polsce.

Wiem, musicie to usłyszeć od nasNie macie o niczym pojęcia. Chętnie Wam wszystko opowiemy. Dzięki.” – prosił brat modela

Źródło: Instagram

Jeszcze przed zorganizowaniem relacji na żywo przez Dominica i jego brata, TVN postanowił usunąć uczestnika z programu “Top Model”. Wydano w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

“W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje” – przekazał Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery

Zaskoczeni?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej