Dominik Abus: [wiek, żona, dzieci, Gogglebox, Instagram]

19 maja 2020
Przez: : KS

Dominik Abus to niewątpliwie jeden z ulubionych bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem. Ze względu na dużą sympatię ze strony widzów, interesują się oni również życiem prywatnym swojego ulubieńca. Kim jest i co nim wiadomo?

Dominik Abus: wiek

Niestety w sieci nie znajdziemy dokładnych informacji na temat tego ile lat ma Abus. Jednakże, można domyślać się, że jest w podobnym wieku, co Krzysztof Radzikowski, czyli jego przyjaciel z programu. Okazuje się, że panowie mają także wspólną pasję, jaką jest sport. Dominik bardzo dba o swoją sylwetkę, którą dodatkowo zdobią liczne tatuaże. Na co dzień prowadzi własną firmę, jest również przedsiębiorcą.

Dominik Abus: Gogglebox. Przed telewizorem

Sympatyczni uczestnicy Gogglebox dołączyli do obsady już w 3 serii. Dominik i Krzysiek nie potrzebowali wiele czasu, aby podbić serca telewidzów. Bardzo szybko spodobały im się ich żarty oraz wzajemne docinki. W życiu prywatnym przyjaźnią się już od wielu lat. Oprócz nich, w programie możemy oglądać między innymi: Sylwię Bombę i Ewę Mrozowską, Izabelę i Joachima Zeiske oraz grupę przyjaciół z Kielc.

Zobacz także: Kim jest Krzysztof Radzikowski?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominik Abou-Khadra (@dominik_abus_oficjalnie)

Dominik Abus: żona

Trzeba przyznać, że ze swoją partnerką tworzą naprawdę zjawiskowy duet. Iga Muszakowska to piękna blondynka, o figurze modelki. Patrząc na ich profile w social mediach, można domyślać się, że spędzają razem każdą wolną chwilę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominik Abou-Khadra (@dominik_abus_oficjalnie)

Podczas nagrań do Gogglebox. Przed telewizorem, Dominikowi i Krzyśkowi towarzyszy czasem jego najmłodszy syn, którego podobiznę ma także wytatuowaną na dłoni. Z partnerką wychowuje także dwóch chłopców z jej poprzedniego związku. Mężczyzna podkreśla jednak, że bardzo ich kocha i traktuje jak własne dzieci.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominik Abou-Khadra (@dominik_abus_oficjalnie)

Dominik Abus: Instagram

Abus swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @dominik_abus_oficjalnie. Co ciekawe, jego aktywność śledzi tam już ponad 321 tys. użytkowników.

źródło: Instagram Dominika Abusa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz