Połącz się z nami

Dominik Abus: [wiek, żona, dzieci, Gogglebox, Instagram]

Opisy gwiazd

Dominik Abus: [wiek, żona, dzieci, Gogglebox, Instagram]

Dominik Abus to niewątpliwie jeden z ulubionych bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem. Ze względu na dużą sympatię ze strony widzów, interesują się oni również życiem prywatnym swojego ulubieńca. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Dominik Abus: wiek

Niestety w sieci nie znajdziemy dokładnych informacji na temat tego ile lat ma Abus. Jednakże, można domyślać się, że jest w podobnym wieku, co Krzysztof Radzikowski, czyli jego przyjaciel z programu. Okazuje się, że panowie mają także wspólną pasję, jaką jest sport. Dominik bardzo dba o swoją sylwetkę, którą dodatkowo zdobią liczne tatuaże. Na co dzień prowadzi własną firmę, jest również przedsiębiorcą.

Dominik Abus: Gogglebox. Przed telewizorem

Sympatyczni uczestnicy Gogglebox dołączyli do obsady już w 3 serii. Dominik i Krzysiek nie potrzebowali wiele czasu, aby podbić serca telewidzów. Bardzo szybko spodobały im się ich żarty oraz wzajemne docinki. W życiu prywatnym przyjaźnią się już od wielu lat. Oprócz nich, w programie możemy oglądać między innymi: Sylwię Bombę i Ewę Mrozowską, Izabelę i Joachima Zeiske oraz grupę przyjaciół z Kielc.

Dominik Abus: żona

Trzeba przyznać, że ze swoją partnerką tworzą naprawdę zjawiskowy duet. Iga Muszakowska to piękna blondynka, o figurze modelki. Wszystko wskazuje na to, że para nie zdecydowała się na ślub. Patrząc na ich profile w social mediach, można domyślać się, że spędzają razem każdą wolną chwilę.

Dominik Abus: dzieci

Podczas nagrań do Gogglebox. Przed telewizorem, Dominikowi i Krzyśkowi towarzyszy czasem jego najmłodszy syn, którego podobiznę ma także wytatuowaną na dłoni. Z partnerką wychowuje także dwóch chłopców z jej poprzedniego związku. Mężczyzna podkreśla jednak, że bardzo ich kocha i traktuje jak własne dzieci.

Dominik Abus: Instagram

Abus swoje konto na Istagramie prowadzi pod nazwą @dominik_abus_oficjalnie. Co ciekawe, jego aktywność śledzi tam już ponad 223 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry