Połącz się z nami

Dominik Maj: [Instagram, Love Island, związki]

Opisy gwiazd

Dominik Maj: [Instagram, Love Island, związki]

Dominik Maj to uczestnik programu Love Island, który nie na długo zamieszkał w pięknej willi w Hiszpanii. Niestety, jego przygoda z programem szybko dobiegła końca i zawiedziony chłopak musiał pożegnać się z pozostałymi i razem z Marcinem opuścić program. Bezsprzecznie było im z tego powodu smutno, ponieważ to oni jako pierwsi odpadli.

Dominik Maj: Love Island

Dominik to początkujący aktor, który marzy o wielkiej karierze. Oprócz tego, startował w konkursie na mistera, w którym w 2015 roku zdobył tytuł Wicemistera Polski. Swoje życie dzieli między Kraków, a Warszawę. Za swoje największe atuty uważa intuicję i urzekający uśmiech. Oprócz tego, według niego ma dobre poczucie humoru oraz jest dobrym słuchaczem. Inni mają go za skromnego i wrażliwego człowieka, który nie zawsze chce to pokazać.

Dominik Love Island

Niewątpliwie, jest pewny siebie. Czerpie z życia ile się da i zachowuje przy tym dziecięcą radość. Każdą wolną chwilę spędza zazwyczaj na siłowni. Co więcej, lubi spotykać się ze znajomymi w barze lub udać się na drinka w pojedynkę, kiedy ma zły humor. Bezsprzecznie, ma wysoką samoocenę. Lubi robić kreatywne rzeczy, z ludźmi, którzy zdobyli jego sympatię. Podczas swojej przygody z telewizją wystąpił już w kilku produkcjach. Między innymi było to Koło fortuny, Top Model i 19+.

Love Island Dominik

Do tej pory chłopak był w jednym, poważnym związku. Co ciekawe, trwał on aż sześć lat. Jednakże, po tym czasie okazało się, że ze swoją partnerką nie dogaduje się tak dobrze, jak dotychczas im się wydawało. Najbardziej poróżniły ich plany dotyczące wspólnej przyszłości. Obecnie, jego ideałem kobiety jest zgrabna, niewysoka brunetka.

Dominiki Love Island Instagram

Chłopak prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @majdominik. Znajdziemy tam dużo zdjęć, które pochodzą z sesji zdjęciowych, w których chętnie bierze udział. Oprócz tego, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się tam, w jaki sposób Dominik spędza swój wolny czas.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry