Dominika Konował z programu “Hotel Paradise” już tak nie wygląda! Jej przemiana robi wrażenie!

2 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Dominika Konował, którą widzowie mieli okazję poznać w programie Hotel Paradise na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała swoją metamorfozę. Uczestniczka randkowego reality-show bardzo popracowała nad swoją sylwetką i różnica w jej wyglądzie widoczna jest gołym okiem. Zobaczcie, jak się teraz prezentuje!

Hotel Paradise 2

Druga edycja randkowego reality-show dostarczyła widzom mnóstwo wrażeń. Finał programu miał miejsce 19 listopada 2020 roku. Po Rajskiej Ścieżce tym razem przeszli Ata z Arturem i tak samo, jak w pierwszym sezonie, który wygrali Chris i Marietta, nie zdecydowali się na rozbicie złotej kuli.

Dominika Konował w programie Hotel Paradise

W programie poznaliśmy również Dominikę Konował. Blondynka z wieloma tatuażami na swoim ciele podbiła serca telewidzów, którzy z zapartym tchem śledzili jej losy w rajskim hotelu. Jak pamiętamy, Dominika w programie najpierw była związana z Arturem natomiast udział w show zakończyła u boku Bartka. Wielu widzów trzymało kciuki za ich relację, jednak jak już wiadomo, nie przetrwała ona poza murami balijskiego hotelu.

Zobacz także: Bartek po programie wrócił do byłej narzeczonej?

https://www.instagram.com/p/CHsHop2FpbH/

Jak niemal wszystkie osoby z programu również Dominika prowadzi z wielką aktywnością swój profil na Instagramie. Na tę chwilę profil 25-latki obserwuje 110 tysięcy internautów, jednak nie mamy wątpliwości, że ta liczba jeszcze nie raz poszybuje w górę. To właśnie tam Dominika podzieliła się kolażem zdjęć, na którym możemy zobaczyć jej niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak wygląda!

Dominika Konował z programu “Hotel Paradise” już tak nie wygląda

Dominika chętnie dzieli się zdjęciami ze swoimi obserwatorami. Tym razem pokazała, jak wielką przemianę przeszła od czasu kiedy widzieliśmy ją na ekranie. Jak się okazuje, pod czujnym okiem trenera personalnego Dominika zadbała o swoją sylwetkę i musicie przyznać, że różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Kolaż zdjęć Dominiki Konował z programu Hotel Paradise.
Metamorfoza Dominiki Konował z Hotelu Paradise.

Komentarze pod postem uczestniczki programu Hotel Paradise mówią same za siebie.

“Moja motywacja ❤️”

“Petarda wow super efekty🔥🔥🔥”

“Ale rakieta 😍”

My również musimy przyznać, że Dominika wykonała kawał dobrej roboty!

A Wam, jak się podoba metamorfoza Dominiki Konował?

Źródło: Instagram dominika_konowal

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej