Dominika Rybak: [wiek, kariera, Prime MMA, TikTok, Instagram]

27 czerwca 2022
Przez: : KS

Dominika Rybak to tiktokerka i twórczyni internetowa, która niebawem spróbuje swoich sił na gali Prime MMA 2: Kosmos. Nie da się ukryć, że dziewczyna zwróciła na siebie uwagę już podczas konferencji poprzedzającej walkę. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Dominika Rybak: wiek

Nie da się ukryć, że duże zainteresowanie internautów Dominika wzbudziła po konferencji, która poprzedzała galę Prime MMA 2. Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że urodziła się w 2003 roku. W związku z tym, w tym roku obchodziła swoje 19. urodziny.

Z social mediów dziewczyny wiadomo również, że jej serce jest już zajęte. Mianowicie, partnerem tiktokerki jest Adrian, z którym często pokazuje wspólne zdjęcia, czy nageywa filmiki.

Jak się okazuje, uwagę internautów Dominika zawóciła zwłaszcza podczas konferencji przed Prime MMA. Nietrudno było zauważyć, że dziewczyna była pod wpływem alkoholu. Później, sama zainteresowana tłumaczyła to, iż bardzo stresowała się wystąpienia publicznego i zrobiła to w celu rozluźnienia. Za całe zajście przeprosiła swoich fanów i pozostałych widzów.

Dominika Rybak Prime MMA
Dominika Rybak zadebiutuje na Prime MMA 2

Zobacz także: Co wiemy o Konradzie Skolimowskim?

Dominika Rybak: kariera

Nie da się ukryć, że Dominika należy do grona polskich tiktokerek, które mogą pochwalić się naprawdę dużą aktywnością na swoim koncie. Na chwilę obecną, obserwuje ją tam ponad 2,3 miliona użytkowników. Na swoim profilu pokazuje nie tylko codzienność, ale także prezentuje przepisy kulinarne i relacjonuje podróże oraz treningi.

Już jakiś czas temu, tiktokerka zdradziła, że rozpoczęła treningi MMA. Mimo, że początkowo pojawiały się domysły, iż zadebiutuje w oktagonie na Fame MMA, ostatecznie będziemy mieli okazję oglądać ją na Prime MMA.

Gala Prime MMA 2: Kosmos odbędzie się 9 lipca 2022 roku.

Dominika Rybak: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Dominiki na Instagramie pod nazwą @cruelllademon. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 398 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej