Dominika Śledź: [wiek, Gogglebox, mąż, Instagram]

15 kwietnia 2021
Przez: : KS

Dominika Śledź to jedna z bohaterek programu Gogglebox, który cieszy się dużą oglądalnością wśród widzów  TTV. Okazuje się, że jej mąż brał udział także w innej produkcji emitowanej na tej stacji. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na je temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Dominika Śledź: wiek

Niewątpliwie, wielu widzów zastanawia się, ile lat ma Dominika, która występuje w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Niestety, w sieci próżno szukać takich informacji. Wiadomo jednak, że wraz z mężem na co dzień mieszka w Dąbrowie Górniczej. Małżeństwo prowadzi razem jedną z miejscowych restauracji. Udało nam się dotrzeć do informacji, że jej nazwa to Naleśnikowe Amory.

Zobacz także: Co wiemy o Marcie Karpińskiej z Gogglebox?

Dominika Śledź: Googlebox. Przed telewizorem

Program Gogglebox. Przed telewizorem cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów TTV. Dotychczas, stacja wyemitowała już czternaście sezonów produkcji. Bohaterowie zasiadają na swoich kanapach przed telewizorem i komentują najbardziej popularne programy i inne produkcje, które mogą oglądać telewidzowie w Polsce. Do ich grona dołączyli także Dominika i Rafał Śledź. Prócz nich, niezmiennie pojawiają się tam Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska, rodzina Kotońskich oraz bliźniaczki Ewa i Agnieszka. Najnowsze odcinki emitowane są w każdy poniedziałek o godzinie 22.00 oczywiście na antenie stacji TTV.

View this post on Instagram

A post shared by Rafał Ś (@rafal_kanapowcy_ttv)

Dominika Śledź: mąż

Dominika w programie Gogglebox pojawia się wraz z mężem Rafałem. Okazuje się, że mężczyzna brał udział także w innej produkcji stacji TTV. Mianowicie, występował w jednej z edycji Kanapowców. Co ciekawe, udało mu się przejść naprawdę spektakularną metamorfozę. Widząc efekty jego ciężkiej pracy i wyrzeczeń, Dominika także zdecydowała się zmienić swój tryb życia. Efektami swojej przemiany małżeństwo chętnie dzieli się na swoich social mediach.

Dominika Śledź: Instagram

Bohaterka programu Gogglebox. Przed telewizorem prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @mika89dg. Okazuje się, że jej aktywność śledzi tam już ponad 10 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej