Dominika Stosio: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

28 marca 2022
Przez: : KS

Dominika Stosio to kolejna z pięknych uczestniczek, które widzowie będą mieli okazje poznać w piątej edycji programu Hotel Paradise. Jesteśmy przekonani, że singielka jest w stanie mocno namieszać w dotychczasowych parach. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Dominika Stosio: wiek

Z informacji, do których możemy dotrzeć w social mediach Dominiki, dowiadujemy się, że dziewczyna ma 24 lata. Piękna blondynka na co dzień mieszka w Szczecinie. Jest instruktorką tańca, a na swoim koncie ma już liczne występy, a nawet występy podczas galach Fame MMA i KSW oraz w teledyskach raperów.

Uczestniczka Hotel Paradise 5 często bierze także udział w sesjach zdjęciowych, czego efekty możemy znaleźć w sieci. Nierzadko, to odważne fotografii, na których prezentuje swoją zgrabną sylwetkę. Oprócz tego, na co dzień studiuje i zajmuje się wizażem. Jakby tego było mało, znajduje czas na treningi sztuk walki.

Dominika Stosio Hotel Paradise
Dominika z Hotel Paradise 5

Zobacz także: Co wiemy o Oliwii z Hotel Paradise 5?

Dominika Stosio: Hotel Paradise 5

Nie da się ukryć, że wydarzenia w piątej edycji programu Hotel Paradise 5 nabierają coraz szybszego tempa. Relacje między uczestnikami wchodzą na wyższy etap, a pośród nich nie brakuje także nieporozumień i intryg.

Dominika w tytułowym hotelu pojawiła się w nieoczekiwanym momencie. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że na realne szanse, aby namieszać w dotychczasowych relacjach. Jeśli jesteście ciekawi, czy do programu zgłosiła się, aby znaleźć drugą połówkę, czy zależy jej na wygranej i dobrej zabawie, koniecznie musicie śledzić wydarzenia z Panamy!

Dominika Stosio: Instagram

Piękna uczestniczka programu Hotel Paradise  5 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @intraduisibles. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 8 tysięcy użytkowników. Udział w produkcji TVN na pewno poszerzy jej grono odbiorców!

źródło: Instagram Dominiki z Hotel Paradise 5/Instagram HP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej