Dominika Tajner i Michał Wiśniewski razem! Pokazali zdjęcie!

5 sierpnia 2019
Przez: : M.J

O Dominice i Michale oraz ich rozwodzie media rozpisywały się od marca tego roku. Kiedy Tajner poinformowała o tym, że jej mąż za jej plecami złożył papiery rozwodowe, w sieci zawrzało. Od tamtej pory na próżno było szukać wspólnych zdjęć tej dwójki! Aż dotąd! Zobaczcie!

Wiśniewscy się rozwodzą! Taka wiadomość obiegła media na początku roku. Spekulowano, że powodem takiej decyzji miał być udział Dominiki w “Tańcu z Gwiazdami” i zazdrość Michała. Był to nie mały szok dla fanów tej dwójki. Wydawało się, że czwarte już małżeństwo Michała z Dominiką należy do naprawdę udanych!

Na początku maja znowu musiała zmierzyć się z trudną sytuacją, kiedy jej jedyny syn, Maksymilian trafił do szpitala. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ! Michał pomimo rozstania dzielnie wspierał Dominikę w tych trudnych chwilach i okazał jej ogromne wsparcie.

Kiedy emocje nieco opadły, Dominika stanęła na nogi i postanowiła ruszyć przed siebie.

Po tym wydarzeniu zaczęły docierać pogłoski, że para zażegnała kryzys i bardzo prawdopodobne, że wrócą do siebie. Jednakże Dominika zdementowała wszelkie doniesienia na ten temat i jasno poinformowała wszystkich, że jej związek z Michałem to już przeszłość!

Teraz jak się okazuje, para musiała razem wystąpić na jednej scenie!

4 sierpnia w Borkach-Kosach zorganizowano obchody 20. rocznicy blokad rolniczych. Z tej okazji odbył się tam koncert, gdzie na scenie wystąpił Zenon Martyniuk i Michał Wiśniewski, a całe zamieszanie wywołane zostało przez to, że prowadzącą to wydarzenie została właśnie była żona Michała!

Czy to wydarzenie nieco załagodziło stosunki pomiędzy Dominiką i Michałem?

Ze względu na fakt, że pomimo tak wielkich zmian, które zaszły w ich życiu, ta dwójka potrafi się dogadać! Dowodem na to, może być zdjęcie, które Tajner pokazała w swoich mediach społecznościowych!

Na fotce widzimy uśmiechniętą Dominikę z Michałem, którzy pozdrawiają wszystkich objęci i z uśmiechem na twarzy!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/dominika_tajner/

Jak widzimy, pomimo rozpadu ich małżeństwa, ta dwójka potrafi zachować klasę i nadal się wspierać, a nawet występować na jednej scenie! Wszystko wskazuje na to, że nie ma mowy o praniu swoich małżeńskich brudów w mediach i należą się im za to ogromne brawa!

Zaskoczyła Was wspólna fotka Dominiki i Michała?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej