Dominika Tajner pokazała partnera! Zakochana para udała się do restauracji Magdy Gessler!

9 sierpnia 2021
Przez: : MC

Dominika Tajner po raz pierwszy opublikowała zdjęcie ze swoim partnerem. Zakochani wybrali się do restauracji U Fukiera, należącej do Magdy Gessler. Koniecznie zobaczcie!

Kim jest Dominika?

Nie da się ukryć, że Dominika Tajner zawdzięcza swoją popularność Michałowi Wiśniewskiemu, z którym niegdyś tworzyła związek. Para pobrała się i na pierwszy rzut oka mogło zdawać się, że są idealnie dobrani, jednak ostatecznie nie przetrwali próby czasu. Dominice i Michałowi po nieudanym małżeństwie została pamiątka w postaci tatuażu z imieniem, który po czasie postanowili usunąć. Ich rozwód był niezwykle głośny, a media z zapartym tchem śledziły przebieg ich rozstania.

„Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie (…) Jestem na pewno bogatsza w doświadczenia, a przez to mądrzejsza, bardziej rozważna i pewnie trudniejsza w relacji z drugim człowiekiem” – wyznała Dominika w rozmowie z Twoim Imperium.

Mimo rozstania z Michałem, Dominika nie zniknęła ze świata show-biznesu. Gwiazda postanowiła rozwinąć swoją medialną karierę, występując m.in. w wielu telewizyjnych produkcjach, takich jak Agent – Gwiazdy, The Story Of My Life – Historia naszego życia czy Taniec z Gwiazdami.

Zobacz także: Dominika Tajner przeszła metamorfozę

Dominika Tajner pokazała partnera

Dominika jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których poinformowała, ze jest w szczęśliwym związku. Gwiazda przez długi jednak czas nie pokazywała swojego wybranka serca. Przypomnijmy, że partnerem Dominiki jest 62-letni Cypryjczyk o imieniu Demetris, który jest biznesmenem.

W niedzielne popołudnie Dominika Tajner opublikowała na Instagramie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, z którym wybrała się do restauracji U Fukiera, należącej do Magdy Gessler. Czyżby mężczyzna ze zdjęcia był partnerem Dominiki? Dodane do InstaStory serduszka mogą sugerować, że na zdjęciu znajduje się właśnie Demetris. Zobaczcie sami!

Dominika Tajner z partnerem

Pasują do siebie?

źródło: Pomponik.pl, Twoje Imperium, Instagram Dominiki Tajner

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej