Połącz się z nami

Dominika Tajner pozbyła się pamiątki po Michale Wiśniewskim! To musiało boleć!

News

Dominika Tajner pozbyła się pamiątki po Michale Wiśniewskim! To musiało boleć!

Dominika Tajner- Wiśniewska jeszcze przed rozwodem postanowiła rozprawić się z „pamiątką”, która została jej po nieudanym małżeństwie z gwiazdorem „Ich Troje”, Michałem Wiśniewskim. Ta decyzja nie dość, że będzie ją dużo kosztować, to nie obejdzie się bez bólu. Zobacz, co chce zrobić, była już uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”!

Michał z Dominiką byli małżeństwem przez siedem lat i jak już wiemy, kilka tygodni temu nieoczekiwanie Tajner poinformowała nas, że jej mąż złożył w tajemnicy przed nią papiery rozwodowe.

„Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce” – skomentowała w mediach społecznościowych czwarta żona Wiśniewskiego.

Było to ogromne zaskoczenie zarówno dla niej, jak i dla mediów plotkarskich, bo wszystko wskazywało na to, że obydwoje tworzyli zgrane małżeństwo i nie było oznak kryzysu w ich związku.

Teraz wszystko wskazuje na to, że Dominika postanowiła raz na zawsze rozprawić się z przeszłością i zakończyć rozdział swojego życia z Michałem Wiśniewskim. Chwile szoku i niedowierzania zapewne już minęły i kobieta pogodziła się z decyzją lidera „Ich Troje”, a ich rozwód to tylko kwestia czasu. Dominika wybrała się do kliniki laseroterapii, aby pozbyć się tatuażu, który miała na swoim przedramieniu z napisem „Michał”. Najwidoczniej nie ma zamiaru czekać do sprawy rozwodowej i postanowiła zadziałać od razu.

Przypomnijmy, że Wiśniewscy zrobili sobie te tatuaże na znak wielkiej miłości, która ich łączyła. Jak możemy również zauważyć, obydwoje usunęli ze swoich profilów, w mediach społecznościowych, wspólne zdjęcia!

Klinika, w której Dominika zdecydowała się na usunięcie imienia Wiśniewskiego, udostępniła zdjęcia z zabiegu, a córka Apoloniusza Tajnera pozuje na nich z szerokim uśmiechem. Całkowity koszt usunięcia tatuażu na pewno będzie ją sporo kosztować i nie skończy się to na jednej wizycie, a następnym razem, zanim Dominika zdecyduje się na kolejne wyznanie miłości na swoim ciele, zapewne przemyśli to dwa razy!

Jak myślicie, co na to wszystko powiedziałby Michał Wiśniewski? A może za niedługo i on usunie „pamiątkę” po swojej czwartej małżonce?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry