Połącz się z nami

Dominika Tajner została menadżerką sportowej gwiazdy! O kim mowa?

Dominika Tajner została menadżerką

Z życia gwiazd

Dominika Tajner została menadżerką sportowej gwiazdy! O kim mowa?

Dominika Tajner została menadżerką sportowej gwiazdy! Nie tak dawno była żona Michała Wiśniewskiego informowała, że planuje zająć się organizacją wesel. Jak widać, plany Dominiki nieco uległy zmianie. O kim mowa?

Dominika Tajner jest byłą (czwartą) żoną Michała Wiśniewskiego. Para rozwiodła się pod koniec września 2019 roku, a rozstanie obiło się głośnym echem w mediach. Kobietę mogliśmy obserwować w kilku programach telewizyjnych takich jak Agent – Gwiazdy”, „The Story Of My Life – Historia naszego życia” czy „Taniec z Gwiazdami”. Obecnie Dominika tworzy udany związek z jednym z warszawskich biznesmenów.

Zobacz także: Dominika Tajner zdradziła szczegóły związku z Michałem Wiśniewskim. Dlaczego się rozstali?

Dominika Tajner została menadżerką sportowej gwiazdy!

Nie tak dawno Tajner poinformowała, że chce wykorzystać swoje doświadczenie w organizowaniu wesel i zostać wedding plannerką. Warto przypomnieć, że Dominika wzięła już dwa śluby, a jeden z nich był na ponad 600 gości! Tymczasem okazuje się, że Tajner została menadżerką Karoliny Pilarczyk – Królowy Polskiego Driftu. Posiadaczki licencji King of EuropeKing of Asia oraz Polskiej Federacji Driftingu, na co dzień pracującej w branży związanej z IT. W rozmowie z reporterką Jastrząbpost wyznała:

„Podjęłam współpracę z Dominiką Tajner, bardzo dobrze znaną. Cieszę się, bo myślę, że możemy zrobić dużo fajnych rzeczy. Dominika jest też zaangażowana w off-road, więc ona świetnie czuje motoryzację i myślę, że przez to zrobimy razem wiele fajnych rzeczy. (…) To wyszło spontanicznie. W moim życiu też nastąpiły zmiany, bo rozstałam się z moją poprzednią menadżerką. Rozmawiałyśmy z Dominiką o tym, aby zrobić imprezę motoryzacyjną dla kobiet. I jak zaczęłyśmy rozmawiać, to stwierdziłyśmy, że fajnie byłoby zrobić coś więcej” – zdradziła Karolina Pilarczyk.

Myślicie, że Dominika sprawdzi się w roli menadżerki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry