Dominika Tajner zrobiła się na Dodę! To zdjęcie to petarda! Podobne?

11 lutego 2021
Przez: : MC

Pod najnowszym zdjęciem Dominiki na Instagramie pojawiły się komentarze, w których internauci piszą o ogromnym podobieństwie do znanej artystki. Dominika Tajner zrobiła się na Dodę? Sprawdźcie, czy rzeczywiście są do siebie podobne!

Nie da się ukryć, że Dominika Tajner swoją popularność zawdzięcza związkowi z Michałem Wiśniewskim. Byli kochankowie przez lata tworzyli udany związek, co upamiętnili wspólnym tatuażem. Oboje wytatuowali sobie na ręce imiona partnera. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Ich rozwód był niezwykle głośny, a media z zapartym tchem śledziły przebieg ich rozstania.

Po rozstaniu oboje nie zamknęli się na nowe relacje, a obecnie Dominika jak i Michał mają swoje drugie połówki. Córka Apoloniusza Tajnera na łamach magazynu “Twoje Imperium” wyznała:

„[…] Ta znajomość nie trwa od wczoraj i już wiem, że na pewno nie jest wynikiem chwilowego zauroczenia. Powiem tylko, że nie jest Polakiem i nie mieszka w Polsce, co obecnie jest pewnym utrudnieniem”.

Ponadto Dominika rozwinęła także karierę telewizyjną i pojawiła się w kilku programach, m.in. „Agent – Gwiazdy”, „The Story Of My Life – Historia naszego życia” czy „Taniec z Gwiazdami”.

Dominika Tajner porównana do Dody!

Dominika aktywnie działa w mediach społecznościowych, a na samym Instagramie obserwuje ją ponad 35 tys. osób. W ostatnich dniach gwiazda pochwaliła się swoją niesamowita metamorfozą! Dominika przedłużyła i zagęściła włosy, a ponadto zmieniła ich kolor. Trzeba przyznać, że prezentuje się wyśmienicie.

Zmianę Dominiki docenili również internauci, którzy zasypali ją mnóstwem komplementów i miłych słów. Co ciekawe, dla niektórych z nich Dominika Tajner zrobiła się na Dodę.

“Dlaczego dodaje pani zdjęcia @dodaqueen

“pani Dominika tu wygląda jak Doda, czyli wow” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Co więcej, na jeden z nich odpowiedziała sama Dominika:

“czyje? To moje zdjęcie!” – odpisała.

Widzicie podobieństwo między Dominiką Tajner, a Dodą? Podzielacie zdanie internautów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej