Połącz się z nami

Dominika Wójcik: [wiek, kariera, Miss Polski, Instagram]

Opisy gwiazd

Dominika Wójcik: [wiek, kariera, Miss Polski, Instagram]

Dominika Wójcik to jedna z finalistek konkursu Miss Polski 2020, którego gala finałowa odbędzie się już 17 stycznia 2021 roku. Nie da się ukryć, że dziewczyna ma naprawdę realne szanse zdobyć tytuł najpiękniejszej Polki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Dominika Wójcik: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Dominika ma niespełna 20 lat. Pochodzi z Moszczenicy, a w konkursie Miss Polski 2020 będzie reprezentowała województwo łódzkie. Co ciekawe, sama określa się jako osobę wstydliwą i małomówną, czego zupełnie nie widać na scenie. Przyznała również, że jako kilkulatka marzyła, aby zostać weterynarzem lub strażakiem. Jednakże, na chwilę obecną nie ma jeszcze szczegółowych planów na przyszłość. W wolnych chwilach chętnie gotuje i rysuje. Zdradza również, że panicznie boi się pająków.

Dominika Wójcik: kariera

Dominika nie ma dużego doświadczenia w konkursach piękności. Pierwszym z nich, w którym zdecydowała się wziąć udział były Wybory Miss Ziemi Łódzkiej. Jak później się okazało, we wrześniu 2020 roku na jej głowie wylądowała zwycięska korona. Dziewczyna zapewnia, że w życiu prywatnym zmieniło to niewiele. Wszystko wskazuje na to, że w kwestii miss, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Dominika Wójcik: Miss Polski 2020

Gala Miss Polski 2020 z powodu panującej pandemii została przesunięta z grudnia 2020 roku na styczeń 2021. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję obejrzeć jej transmisję na antenie Polsatu już 17 stycznia o godzinie 20.00. Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki, staną ze sobą dwadzieścia cztery kandydatki. W jury konkursu zasiądą między innymi królowe piękności sprzed lat oraz osoby znane z polskiego show biznesu.

Dominika Wójcik: Instagram

Kandydatka na Miss Polski 2020 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @_dominika_wojcik_. Okazuje się, że jej aktywność śledzi tam już ponad 5 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry