Dominika Wysocka: [wiek, Top Model, Instagram]

22 września 2021
Przez: : KS

Dominika Wysocka to jedna z uczestniczek 10. edycji Top Model, którym udało się zamieszkać w domu modelek i modeli, a następnie decyzją jurorów dostać do wielkiego finału. Nie da się ukryć, że uroda dziewczyny może wydawać się bardzo intrygująca. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Dominika Wysocka: wiek

Przychodząc na casting do programu, Dominika zdradziła kilka informacji na swój temat. Mianowicie, okazuje się, że ma dopiero 20 lat. Wiadomo także, że dziewczyna pochodzi z Koszalina, choć na co dzień mieszka w Warszawie. Na przeprowadzkę zdecydowała się ze względu na studia. Jest studentką inżynierii środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Pochwaliła się również, że jej oceny są na tyle dobre, że należy do grona stypendystów.

Niewątpliwie, nikogo nie zdziwi fakt, że głównym zainteresowaniem Dominiki jest moda. Jednakże, to nie wszystko. Dziewczyna jest bardzo ciekawa świata, a jego poznawanie umożliwiają jej podróże. W wolnych chwilach, chętnie sięga po książki, a zwłaszcza kryminały.

Jeśli zastanawiacie się, czy serce Dominiki jest już zajęte, odpowiedź brzmi: tak. Uczestniczka Top Model 10 wyznała, że od jakiegoś już czasu jest w szczęśliwym związku. W swoim partnerze ceni przede wszystkim wsparcie. Co ciekawe, to właśnie on jest jedną z osób, które namawiały ją na udział w programie TVN-u.

Zobacz także: Co wiemy o Łukaszu Wasielewskim z Top Model 10?

Dominika Wysocka: Top Model

Okazuje się, że Dominika doskonale odnajduje się w tematach modowych. Wszystko dlatego, że na bieżąco śledzi trendy. Co więcej, na swoim koncie ma już jakieś doświadczenie w branży modowej. Dziewczyna doskonale pracuje przed aparatem oraz na wybiegu, co docenili także jurorzy i dlatego Dominika Wysocka jest jedną z finalistek 10. edycji Top Model.

Czy Dominice uda się wygrać program? O tym zdecydują widzowie.

Dominika Wysocka Top Model
Sesja z udziałem Dominiki Wysockiej w Top Model 10

Dominika Wysocka: Instagram

Uczestniczka Top Model 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dominika.wysocka. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam prawie 60 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej