Don Kasjo pokazał ukochaną! Kim jest jego wybranka?

30 grudnia 2021
Przez: : KS

Don Kasjo to gwiazda programu Warsaw Shore oraz federacji Fame MMA. Niedawno, w sieci pojawiły się informacje, że Kasjusz Życiński zdecydował związać się z Prime MMA. Podczas pierwszej konferencji przed galą, pokazał się ze swoją partnerką! Kim jest i co wiemy na jej temat?

Kasjusz Życiński

Kasjusz Życiński dużą rozpoznawalność zyskał dzięki dołączeniu do Ekipy z Warszawy, a więc najbardziej imprezowej paczki w Polsce, której podczas nagrywek niemal na każdym kroku towarzyszą kamery. Niedługo później, Kasjo swoich sił spróbował w federacji Fame MMA. Jak się okazuje, walki z nawet bardziej doświadczonymi przeciwnikami nie sprawiały mu większych problemów.

Co ciekawe, Życiński pokonał nawet zawodników, którzy na swoim koncie maja walki w KSW, a więc jednej z największych profesjonalnych federacji mieszanych sztuk walki w Europie.

Don Kasjo zdecydował jednak teraz związać się z inną federacją, której pierwsza gala dopiero się odbędzie. Mianowicie podczas konferencji w Prime MMA pojawił się w roli włodarza i prowadzącego. Nie da się ukryć, że wywołało to duże zaskoczenie, bowiem jego osoba została utrzymana w tajemnicy do samego końca.

Paulina Paprota
Kasjusz i Paulina

Zobacz także: Kto zawalczy na pierwszej gali Prime MMA?

Don Kasjo pokazał dziewczynę

Konferencja przed pierwszą galą Prime MMA okazała się być doskonałą okazją, aby Życiński mógł zaprezentować się na czerwonym dywanie ze swoją ukochaną, o której mówił od jakiegoś czasu. Zapewniał także, że może liczyć na jej wsparcie podczas okresu przygotowawczego do walk.

Okazuje się, że wybranką Kasjusza jest Paulina Paprota. Mimo, że dziewczyna jest kilka lat młodsza od Króla Fame MMA, wygląda na to, że łączy ich naprawdę silne uczucie. Ona także prowadzi sportowy tryb życia. Mianowicie, od najmłodszych lat trenuje taniec, a nawet może pochwalić się nagrodami zdobytymi w Polsce oraz zagranicą.

Don Kasjo Prime MMA
Paulina i Kasjo na konferencji Prime MMA

Trzeba przyznać, że Kasjusz i Paulina prezentują się razem naprawdę uroczo i wyglądają na bardzo zakochanych.

źródło: Instagram Kasjusza Życińskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz