Połącz się z nami

Dorota Gardias i jej córka zarażone koronawirusem! Media donoszą o poważnym stanie pogodynki!

News

Dorota Gardias i jej córka zarażone koronawirusem! Media donoszą o poważnym stanie pogodynki!

Jedna z gazet donosi o poważnym stanie zdrowia pogodynki. Dorota Gardias miała się zarazić koronawirusem od swojej córki. Jak również donoszą media, jej stan jest na tyle poważny, że musi zostać w szpitalu, gdzie została podłączona do tlenu. Jednak nie wszystko się tu zgadza! Jaka jest prawda? Zobaczcie! Dorota Gardias i jej córka zarażone koronawirusem!

Dorota Gardias jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych pogodynek w naszym kraju. Widzowie najczęściej mogą ją oglądająć na ekranach swoich telewizorów w porannym programie „Dzień Dobry TVN”. Jak się okazuje, Dorota wraz ze swoją córką na własnej skórze przekonały się, czym jest zakażenie koronawirusem.

Według doniesień „Super Expressu”, który jako pierwszy poinformował o tym, że Gardias i jej córka, przebywają w szpitalu, pogodynka ma być w bardzo złym stanie, a nawet był moment, że walczyła o życie. Co więcej, media podają, że jej córka Hania, łagodnie znosi chorobę mając tylko lekką gorączkę:

„W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła Covidem swoją mamę. Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle „– czytamy w „SE”.

Jednak nie wszystko pasuje do wersji wydarzeń, które podają media.

Dorota Gardias i jej córka zarażone koronawirusem!

Portal Party.pl postanowił skontaktować się z menadżerem pogodynki. Jak się okazuje, nie chciał on komentować doniesień mediów, jednak jak udało się im dowiedzieć, stan Doroty Gardias nie jest aż tak poważny, jak możemy przeczytać w mediach.

Co więcej, dowodem na to może być również fakt, że na Instagramie Doroty Gardias, pojawiło się zdjęcie i relacja na InstaStory. Pogodynka wrzuciła 4 godziny temu fotografię, na której łapie promienie słońca. To samo zdjęcie pojawiło się na Story pogodynki. Najwidoczniej doniesienia mediów o bardzo złym stanie zdrowia dziennikarki są nieco naciągane.

View this post on Instagram

#🍀

A post shared by Dorota Gardias (@dorotagardias) on

Jak również możemy się dowiedzieć, Dorota wraz z córką przebywają w jednym z warszawskich szpitali od poniedziałku. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej na temat stanu zdrowia Doroty Gardias, będziemy Was informować na bieżąco!

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za szybki powrót do zdrowia obu dziewczyn!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry