Dorota Mozil: [wiek, mąż, Azja Express, Instagram]

4 marca 2023
Przez: : M.J

Dorota Mozil to żona artysty Czesława Mozila. Co wiadomo na temat kobiety? Kim jest na co dzień, czym się zajmuje oraz jak się poznali? Jesli jesteście ciekawi odpowiedzi na te pytania, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Dorota Mozil: wiek

Dorota Zielińska – bo tak nazywała się przed ślubem Dorota, jest żoną Czesława Mozila. Czym zajmuje się zawodowo? Jest projektantką mody i to właśnie praca połączyła ją ze swoim przyszłym mężem.

Dorota Mozil: mąż

Czesław Mozil ze swoją żoną poznał się się w 2011 roku, gdy stylizowała go w Maroku do sesji zdjęciowej. Następnie artysta poprosił Dorotę, o zajęcie się jego stylizacją, kiedy pełnił rolę jurora w programie X-Factor. Dorota i Czesław załapali świetną więź, jednak na początku, pomimo wielu spekulacji, łączyła ich wyłącznie przyjaźń. Gdy mężczyzna zaproponował Dorocie stworzenie marki z ubraniami dla dzieci ich przyjaźń jeszcze bardziej pogłębiła się. Po latach przerodziła się w miłość. Para zorganizowała dyskretny ślub w 2016 roku, w którym uczestniczyło 12 osób, a jego organizacja kosztowała zaledwie 2 tysiące złotych. Para podjęła świadomą decyzję o życiu we dwoje. Małżeństwo, jak uważa, spotkało się kiedy byli już dojrzałymi ludźmi i stwierdzili, że nie jest to czas na dzieci:

Spotkaliśmy się dość późno, już jako dojrzali ludzie i stwierdziliśmy, że nie będziemy rodzicami.” – mówił Czesław Mozil w jednym z wywiadów.

Dorota Mozil: Azja Express

Dorota i Czesław Mozilowie wystąpili w trzeciej edycji programu Azja Express. Wraz z 7 innymi parami ścigali się poprzez trzy kraje: Turcję, Gruzję i Uzbekistan, mając zaledwie dolara dziennie. Jak im poszło? Emisja pierwszego odcinka najnowszej edycji została zaplanowana na 4 marca. Wśród grona uczestników znaleźli się:

  • Czesław i Dorota Mozilowie
  • Andrzej i Kasia Gąsienicowie
  • Krystian Pesta i Oliwia Pesta
  • Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
  • Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
  • Paulina Krupińska i Izabela Połeć
  • Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
  • Angelika i Łukasz Trochonowiczowie 

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Dariusz Zdrójkowski?

Czesław Mozil: Instagram

Dorota nie prowadzi swojego profilu w mediach społecznościowych na portalu Instagram. Jej zdjęcia znaleźć możecie jednak na profilu męża – Czesława, jednak para nie jest zbyt wylewna na temat swojego związku i chroni swojej prywatności.

Czesław Mozil z żoną
Dorota i Czesław Mozilowie

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej