Połącz się z nami

Dorota Rabczewska w nietypowej stylizacji! „Co to za chłopiec?”

Dorota Rabczewska

Moda i uroda

Dorota Rabczewska w nietypowej stylizacji! „Co to za chłopiec?”

Dorota Rabczewska na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie w czarnej, nietypowej stylizacji. Jak przyznała, kiedy jej tato zobaczył fotkę, zapytał: „co to za chłopiec?”. Internauci również nie zawiedli i w komentarzach porównują artystkę nawet do Michaela Jacksona. Dla nas, jak zawsze wygląda zjawiskowo! Zobaczcie! Dorota Rabczewska w nietypowej stylizacji!

Doda ma teraz bardzo intensywny czas. Wraz ze swoim mężem zostali producentami produkcji, o której z dnia na dzień robi się coraz głośniej. „Dziewczyny z Dubaju”, bo to o tym filmie mowa, na pewno będą jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji, która na dużym ekranie zagości w styczniu 2021 roku. Co więcej, reżyserką filmu jest Marysia Sadowska!

View this post on Instagram

Praca wre🎬🌪

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Zobaczcie również: Finalistka z „Top Model” zagra w „Dziewczynach z Dubaju”! Zobaczcie, o kim mowa!

Doda, jest również znana z tego, że uwielbia bawić się modą, a jej stylizacje zawsze są głośno komentowane przez jej obserwatorów. Tym razem na zdjęciu, które udostępniła, możemy ją zobaczyć całą w czerni. Dodatkowo komentarz jej taty rozbawił internautów! Zobaczcie!

Dorota Rabczewska w nietypowej stylizacji!

Jak zaznaczyła w opisie do zdjęcia, kiedy wysłała fotkę tacie, odpisał jej „co to za chłopiec?”. Przy okazji zapytała swoich fanów, czy podzielają entuzjazm jej taty:

„Mój tata kiedy wysłałam mu to zdjęcie odpisał mi :co to za chłopiec?🤣 Czy Wy również podzielacie ten uroczy entuzjazm odnośnie mojej stylizacji ?😁”

Internauci, jak zawsze stanęli na wysokości zadania. O ile pojawiło się całe mnóstwo pochlebnych wpisów, to nie zabrakło również porównań do Michaela Jacksona, czy nawet Justyny Steczkowskiej:

„Stylizacja pierwsza klasa sama bym się tak z chęcią „po męsku” ubrała 🥰😍”

„Jak Justyna Steczkowska trochę 😜”

„Trochę taki Michael Jackson ;)”

„Zdjęcie petarda. Wyglądasz obłędnie. Figura… Bajka.”

Naszym zdanie Doda, jak zawsze wygląda rewelacyjnie, a ta stylówka to jedna z lepszych, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie!

Zgadzacie się z nami? A może kogoś innego jeszcze przypomina Wam Dorota?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry