Dorota Szelągowska skrytykowana przez fanów! Co zrobiła?

9 grudnia 2019
Przez: : al.sobieraj

Dorota Szelągowska skrytykowana przez fanów, wszystko przez zdjęcie zamieszczone na jej Instagramie. To znana stylistka i dekoratorka wnętrz. Jednak ostatnia jej fotografia wystylizowanej choinki wzbudziło wśród obserwatorów ogromne oburzenie. Czym Dorota zasłużyła sobie na słowa ostrej krytyki?

Dorota Szelągowska program

Słynie ze swoich programów dotyczących wystrojów wnętrz. Ma również swoje biuro projektowe. Wielu fanów uważa ją za bezsprzeczną specjalistkę w tematyce wystroju oraz dekoracji wnętrz. Gwiazda postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie pięknie wystylizowaną choinką. Jednak bystrzy obserwatorzy zamiast podziwiać świąteczne drzewko, skupili się na jednym detalu. Właśnie przez niego spłynęła na nią ogromna fala krytyki. Co zrobiła gwiazda, że jej zachowanie oburzyło tak wielu obserwatorów?

Dorota Szelągowska skrytykowana przez fanów

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pozuje przy ślicznie ubranej choince. Mimo, że świąteczne drzewo jest śliczne, to fani zauważyli coś, co się im nie spodobało. Chodzi mianowicie o dekorację podłogi. Dywan, którym ozdobiła swoją podłogę wywołał wielkie oburzenie wśród fanów. Pod zdjęciem Doroty pojawiły się negatywne komentarze. Gwiazda wrzuciła zdjęcie, które podpisała krótko i zwięźle:

Co powiecie na choinkę w jednym kolorze?

Z pozoru niewinne zdjęcie wywołało wielce emocjonalną dyskusję:

Jestem Pani fanka naprawde, wszystko na tym zdjeciu pieknie ladnie oprocz jednego detalu… mianowicie „dywanu”… robienie takich rzeczy jak dywany, ubrania czy dodatki ze zwierząt powinny byc surowo zabronione

Bardzo się zgadzam

Niestety, Dorota Szelągowska skrytykowana przez fanki, nie odpowiedziała im. Dlatego wciąż nie wiadomo, czy dywan był zrobiony z prawdziwej skóry, czy może jednak z ekologicznego wyrobu, który do złudzenia przypomina prawdziwą skórę. Być może gwiazda jeszcze odpowie swoim fankom i tajemnica zostanie rozwiązana!

A co Wy sądzicie o podejściu Doroty do wystroju wnętrz elementami zwierzęcymi? Czy rzeczywiście powinna zrezygnować z takich dodatków? A wy zwróciliście uwagę na wystrój podłogi, czy skupiliście się na pięknej choince? Dajcie znać, co o tym myślicie!

źródła zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz