Dorota Szelągowska zareagowała na wydarzenia w kraju. Oberwało się Kukizowi

12 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

W minioną środę okazało się, że ustawa “lex TVN” została przegłosowana. Chociaż początkowo posłowie głosowali inaczej, zarządzono powtórzenie głosowania i tym razem głównie dzięki zmianie decyzji Pawła Kukiza i dwóch innych posłów jego partii, PIS uzyskał większość i tym samym projekt trafi do Senatu. W sieci aż wrze. Głos w sprawie ostatnich wydarzeń zabrało wiele gwiazd w tym m.in. Dorota Szelągowska.

Ustawa lex TVN

Wczorajszy dzień zapisze się w historii polskiej polityki. W ubiegłą środę Sejm obradował w sprawie ustawy dotyczącej stacji TVN. W pierwszym głosowaniu nad odroczeniem obrad ustawa została przegłosowana, jednak po przerwie parlamentarzyści stwierdzili, że pomylili się i ostatecznie trzej posłowie Kukiz’15: Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk w głosowaniu wparli PiS.

Te wydarzenia sprawiły, że w zawrzało nie tylko na ulicach, gdzie znaleźli się protestujący. Głos w sprawie ostatnich wydarzeń, które mają na celu zagrożenie istnieniu telewizji TVN, zabrało wiele gwiazd, głośno krytykując postawę polityków, którzy w ostatniej chwili zmienili swoje zdanie. Najbardziej oberwało się Pawłowi Kukizowi.

Zobacz także: Córka Kukiza ma poważne problemy ze zdrowiem.

Dorota Szelągowska o Kukizie

Także Dorota Szelągowska, która zwykle stroniła od tematów politycznych i niechętnie zabierała głos w tych kwestiach, oburzyła się na ostatnie wydarzenia w kraju, krytykując m.in. Pawła Kukiza.

“A teraz na naszych oczach PiS przekupuje Kukiza, posłowie Kukiza grają głupa mówiąc, że się pomylili (wszyscy, we wszystkich dzisiejszych głosowaniach) bo obiecano im prawdopodobnie miejsce w rządzie i PiS dąży do powtórzenia głosowania. Naprawdę na to patrzymy i naprawdę ludzie nadal nie widzą. Nie mam już chyba słów.” – napisała na swoim Instagramie

W zdecydowanej większości obserwatorzy znanej projektantki zgodzili się z jej zdaniem. Znaleźli się jednak i tacy, którzy zasugerowali swojej ulubienicy, aby nie zajmowała się polityką.

„Po co Pani idzie w politykę?” – zapytał zaciekawiony internauta

Dorota nie przeszła obojętnie wobec tego komentarza i krótko to skwitowała.

„to nie jest polityka! To jest życie.” – odpowiedziała

Co sądzicie o ostatnich wydarzeniach? Czy Waszym zdaniem gwiazdy powinny publicznie wypowiadać się w kwestii polityki?

źródło: Instagram Dorota Szelągowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz