Dorota Wellman skrytykowała Edytę Herbuś w najnowszym felietonie! Tancerka z ironią odpowiedziała…

19 września 2021
Przez: : M.J

Dorota Wellman słynie z tego, że nie boi się mówić tego, co myśli. W najnowszym felietonie dziennikarka postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat uzewnętrzniania się w mediach społecznościowych. Do przemyśleń Wellman odniosła się już Agnieszka Hyży, a tym razem głos zabrała Edyta Herbuś. Tancerka dosadnie odpowiedziała na krytykę…

Dorota Wellman felieton

Na łamach Wysokich Obcasów pojawił się felieton, w którym Dorota Wellman zdecydowała się skrytykować koleżanki z branży, które budują bądź podtrzymują swoją karierę w mediach społecznościowych.

“Nie mam mediów społecznościowych. I żyję. Podziwiam i szanuję tych, którzy je mają i w sensowny sposób wykorzystują. Wiele rzeczy mnie jednak dziwi – zaczyna. Szczególnie w mediach społecznościowych znanych ludzi. Najpierw dziwiło mnie to, że ktoś codziennie umieszcza zdjęcie lub opisuje swoje śniadanie. Zupełnie jakby to interesowało cały świat. Albo szczegółowo opisuje swój cały dzień. Prowadzi taki publiczny pamiętnik. Nie za ciekawy zresztą”– zaczęła swój wpis Dorota Wellman.

Choć dziennikarka nie napisała wprost, o jakie znane osoby jej chodzi, to nie ma wątpliwości, że jedną z tych osób jest Edyta Herbuś. Tancerka jakiś czas temu na swoim Instagramie relacjonowała pobyt swojej babci w szpitalu, publikując na profilu swoje zapłakane zdjęcie. Nie uszło to uwadze Doroty, która poświęciła kilka wersów w swoim wpisie Edycie:

“Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać”– czytamy w felietonie Wellman.

Edyta Herbuś
Zdjęcie z profilu Edyty Herbuś.

Ta uszczypliwość nie uszła uwadze Edyty, która postanowiła zabrać głos. Co więcej, zaprosiła dziennikarkę do “wspólnego sadzenie drzewek”.

Edyta Herbuś odpowiada na felieton Wellman

Swój wpis Edyta zaczęła:

“„Pewna dziennikarka” o „pewnej tancerce”, czyli „jedna baba drugiej babie …”🙈🙉🙊 Moja babcia zawsze powtarza:nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe❤️”

Następnie Herbuś zaprosiła Dorotę do wspólnego sadzenia drzew i jak zaznaczyła wierzy, że Dorota przyjmie jej propozycję. Na koniec dodała:

“Może dlatego, dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki, zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania.Po co tracić czas na medialne obrabianie tyłka innym?! Lepiej ruszyć własny i zrobić coś pożytecznego. Matka natura nas wzywa🦉💚 […] Wierzę Doroto, że dasz radę ! Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa !”

Głos zabrała również Agnieszka Hyży, która zachęciła wszystkich do przeczytania felietonu Doroty, który w całości przeczytacie TUTAJ!

Podzielacie zdanie Doroty Wellman?

Źródło: Wysokie Obcasy / Instagram Edyty Herbuś / Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej