Połącz się z nami

„Down the road 2” – między uczestnikami zaiskrzyło! Czy to prawdziwa miłość?

Down the road 2

Rozrywka

„Down the road 2” – między uczestnikami zaiskrzyło! Czy to prawdziwa miłość?

Za nami pierwszy odcinek „Down the road 2”. Ekipa wraz z Przemkiem Kossakowski wyruszyła w podróż do Chorwacji. Już pierwszego dnia między dwójką uczestników zaczęło iskrzyć, a para postanowiła być razem!

„Down the road” to wyjątkowy program, w którym bierze udział szóstka osób z zespołem downa. Wraz z Przemkiem Kossakowskim i terapeutką Patrycją Bartoszak-Kempą wyruszają w podróż pełną atrakcji i niezapomnianych przygód. Podczas wycieczki przełamują swoje bariery, strach i przeczą powszechnie znanym stereotypom. Zwracają uwagę na rzeczy ważne, o których często zapominamy i pokazują, czym jest prawdziwa szczerość. Właśnie rozpoczął się 2. sezon programu. Jeżeli jeszcze nie znacie wszystkich uczestników programu, kliknijcie TUTAJ.

„Down the road 2” – między uczestnikami zaiskrzyło!

Tym razem ekipa wraz z Przemkiem Kossakowskim oraz terapeutką Patrycją wybrali się w podróż do Chorwacji. Wycieczka od samego początku budziła duże emocje, ponieważ dla Pauli był to pierwszy lot samolotem w życiu. Dzięki wsparciu nowo poznanym znajomym przełamała się i wszyscy szczęśliwie dotarli do celu.

Szymon natomiast już na samym początku podkreślał, że uwielbia podrywać kobiety. Deklarował, że nie planuje ograniczać się jedynie do dziewcząt biorących udział w „Down the road 2”, ale chętnie pozna również Chorwatki. Co więcej, postanowił nauczyć swoich kolegów, jak należy rozmawiać z kobietami, aby zdobyć ich serce.

Kiedy niespodziewanie w samochodzie pękła opona, a ekipa zmuszona była do wymiany koła, Szymon poświęcił ten czas na rozmowę z Pauliną. Nie da się ukryć, że Szymon już wcześniej adorował i prawił komplementy swojej wybrance. W końcu para zdecydowała się odejść na bok i oficjalnie spróbować stworzyć związek. Ich relacja wzbudziła ogromną radość wśród ekipy, która zasypała parę gratulacjami i życzeniami.

Widzowie programu są oczarowani! W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy pierwszego odcinka nowego sezonu. Wśród nich czytamy:

„Ojejku jak uroczo❤️ Cudowny widok 😍”

„Urocze, te pierwsze chwile, zawstydzenia i motyle w brzuchu ❤️”

„To jest tak piękne…”

Jak rozwinie się ich znajomość? Dalszą część ich historii poznamy w kolejnych odcinkach „Down the road 2”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry