Dramat Małgorzaty Rozenek. Gwiazda wylądowała w szpitalu

9 lutego 2024
Przez: : W.M.

Od kilku dni fani martwili się o Małgorzatę Rozenek-Majdan i dopytywali, co się z nią dzieje. Żona Radosława w końcu ujawniła, że ma za sobą ciężkie doświadczenia, które co więcej, skończyły się wizytą w szpitalu i gipsem!

Zdecydowanie nie tego spodziewali się fani Małgorzaty. W czwartkowy wieczór Rozenek-Majdan opublikowała nagranie, które wprawiło internautów niemałe osłupienie.

Nie jest tajemnicą, że “Perfekcyjna” od dłuższego czasu bardzo poświęca się sportom. Poza codziennymi wizytami na siłowni, biega, a także pływa. Od pewnego czasu Rozenek pokazywała nawet, jak ćwiczy u boku Robert Karasia, a nie dawno przebiegła nawet maraton.

Wszystko wskazuje na to, że najbliższy czas Małgosia będzie musiała skupić się na powrocie do zdrowia, gdyż jak się okazuje, niedawno nabawiła się małej kontuzji.

Na profilu żony Majdana pojawiło się nagranie, które wyjaśniło, co działo się w ostatnich dniach w życiu zapalonej sportsmenki.

Małgorzata Rozenek-Majdan w szpitalu

Małgorzata zdecydowała, że tym razem podszlifuje formę za pomocą sportów zimowych i zdecydowała się na biegówki. Niestety dla niej, skończyło się licznymi upadkami, a ostatni z nich spowodował uszczerbek na zdrowiu.

Jak relacjonowała, podczas jazdy na nartach w pewnym momencie upadła na kolano i doznała kontuzji. Radosław Majdan przed kamerą przewidywał nawet, że jego żona mogła naderwać więzadło boczne lub łąkotkę. Ostatecznie para zmuszona była odwiedzić szpital.

“Nie tak sobie wyobrażaliśmy koniec tego wieczoru, ale dzisiaj na nartach upadłam o jeden raz za dużo. Ja nie mam po prostu talentu do sportów zimowych. Jedziemy teraz do szpitala, żeby zobaczyć nogę, bo tak się przewróciłam, tak mnie strzeliło coś w lewej nodze. Z każdą godziną (…) po prostu mi ból potwornie narasta. Teraz już nie jestem w stanie nawet chodzić – nagrywała

W relacji na jej profilu pojawiło się także nagranie z poczekalni szpitalnej, a następnie Małgorzata leżąca na szpitalnym łóżku z nogą w gipsie. Mimo trudnej sytuacji, starała się zachować pozytywne nastawienie, choć przyznała, że nie jest to łatwe.

“Staram się utrzymywać optymizm w tym wszystkim, na razie to wygląda tak: siedzę z kompletnie unieruchomioną głową na takim przymusowym urlopie i staram się jakoś ogarnąć, jak to będzie z programem (…), w ogóle z normalnym życiem. Ja nie mogę chodzić po schodach, a w domu mamy schody (…). W życiu nie miałam ani złamanej nogi, ani poważnych kontuzji” – mówiła

Pod postem Rozenek-Majdan momentalnie pojawiły się komentarze obserwatorów, którzy bardzo zaniepokoili się jej stanem. Małgorzata uspokaja swoich fanów. Jest dobrej myśli i chce skupić się na rehabilitacji, aby szybko wrócić do pełnej sprawności.


Trzymamy kciuki.

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Instagram

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w ultra modnej i DROGIEJ kreacji. WOW!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej