Połącz się z nami

Drugi sezon „My Way” z Edytą Górniak? Pomysł produkcji jest zaskakujący!

Edyta Górniak

Rozrywka

Drugi sezon „My Way” z Edytą Górniak? Pomysł produkcji jest zaskakujący!

Edyta Górniak skomentowała w jednym z wywiadów swój udział w drugim sezonie „My Way”. Jak się okazuje, produkcja tego formatu ma ciekawy pomysł na kolejny sezon i bez wątpienia byłaby to nie lada gratka dla fanów piosenkarki! Zobaczcie! Drugi sezon „My Way” z Edytą Górniak?

Edyta Górniak była gwiazdą pierwszej polskiej edycji programu „May Way”, który mogliśmy oglądać jesienią zeszłego roku na naszych ekranach. Artystka wówczas na naszych oczach uczyła się jeździć samochodem, aby na końcu zdać egzamin na prawo jazdy. Edyta w programie zdradziła również wiele szczegółów ze swojego życia prywatnego, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Nie mamy wątpliwości, że była to wielka gratka dla jej fanów, których ma całą rzeszę.

Najwidoczniej stacja TVN była zadowolona z wyników oglądalności, bo jak się okazuje, już niebawem szykuje dla nas drugi sezon programu i to również z Edytą Górniak w roli głównej. Zobaczcie, co tym razem wymyśliła produkcja!

Drugi sezon „My Way” z Edytą Górniak?

Trwająca wciąż pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów związanych z produkcją nowych programów. Edyta Górniak w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post zdradziła, jaki pomysł miała produkcja na jej udział w drugim sezonie „My Way”:

„Pomysł był taki, że wyruszamy w podróż po całej Europie. Jako że Skoda ma swoje samochody na całym kontynencie, to fajnie byłoby pokazać, jak się podróżuje w różnych miejscach po świecie. Co się z tym wiąże, jakie przygody itd. Myślę, że w tym samym składzie. Wszyscy instruktorzy są wspaniali.”

Jak również dodała, po zdaniu egzaminu miała okazję jedynie dwa razy usiąść za kółkiem. Nie ukrywa również, że od egzaminu minęło już sporo czasu i na nowo musi przypomnieć sobie jakie zasady obowiązują na drogach:

„Ja od czasu, kiedy zdałam egzamin, jechałam w porywach dwa razy. Więc musiałabym sobie wszystko od nowa przypomnieć. Poćwiczę na traktorze, bo wybieram się niedługo na wieś. „

Zdradziła również, że program prawdopodobnie zacznie być realizowany, kiedy tylko zostaną otwarte granice:

„Pomysł schowamy na razie do szkatułki na ten następny sezon, jak tylko będą otwarte granice. Chcemy, aby ten program przyniósł ludziom uśmiech, a nie zakłopotanie i uczenie się życia w nowej rzeczywistości.”

Oglądaliście „My Way”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry