Połącz się z nami

Drzyzga i Woźniak-Starak skorzystały z okazji zaszczepienia się? Wystosowały oświadczenia!

Drzyzga i Woźniak-Starak

Z życia gwiazd

Drzyzga i Woźniak-Starak skorzystały z okazji zaszczepienia się? Wystosowały oświadczenia!

Afera szczepionkowa z udziałem osób ze świata show-biznesu odbiła się szerokim echem w mediach. Znane osobowości z pierwszych stron gazet musiały tuż po Nowym Roku zmierzyć się z krytyką odnośnie do swojego postępowania. Od kilku dni w kontekście szczepień zaczęły pojawiać się również nazwiska dwóch prowadzących śniadaniowy program „Dzień Dobry TVN”. Teraz Drzyzga i Woźniak-Starak wystosowały oświadczenia w tej sprawie! Zobaczcie!

Nie da się ukryć, że szczepionka na COVID-19 wzbudza wśród ludzi ogromne kontrowersje i nie brakuje jej przeciwników, to są również takie osoby, które z niecierpliwością oczekują na jej przyjęcie. Pod koniec roku w Polsce rozpoczęły się pierwsze szczepienia. Jak ogłosił rząd, w pierwszej grupie mieli znaleźć się medycy, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z pandemią.

Jak się jednak okazało, w tzw. grupie „0” znalazły się również osoby ze świata show-biznesu, które nie poczekały na swoją kolej. Kiedy zaczęły na jaw wypływać do mediów pierwsze nazwiska zaszczepionych osób, rozpętała się istna afera szczepionkowa. Wśród zaszczepionych poza kolejką znalazły się takie nazwiska jak: Janda, Pazura, Zborowski, Miszczak, czy Cieślak.

W kontekście afery szczepionkowej zaczęły się również pojawiać nazwiska dwóch prowadzących program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Najwidoczniej Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak nie zamierzały milczeć i wydały oświadczenia! Zobaczcie!

Drzyzga i Woźniak-Starak wystosowały oświadczenia w sprawie szczepionek!

Agnieszka Woźniak-Starak całą sprawę skomentowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, nie mogła jej przemilczeć, bo dostała telefon od jednego z portali:

„Przed chwilą dostałam pytanie od dziennikarki z Wirtualnej Polski, czy to prawda, że zaszczepiłam się przeciwko Covid-19. Ponoć takie komentarze pojawiają się też na różnych portalach. No więc nie-nie zaszczepiłam się poza kolejką. Ale bardzo chętnie się zaszczepię, gdy już przyjdzie moja kolej, czyli zakładam, że to będzie gdzieś za rok. To tyle”– skomentowała dziennikarka na InstaStories.

Również Ewa Drzyzga postanowiła odnieść się do krążących w sieci plotek i na swoim Instagramie opublikowała oświadczenie, z którego jasno wynika, że nadal czeka na swoją kolejkę.

Co sądzicie o aferze szczepionkowej?

Zobaczcie również: Wyciekły nazwiska milionerów zaszczepionych na koronawirusa poza kolejnością! To znane osoby!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry