Duo Eyal & Julia: [kim są?, Mam talent, Instagram]

25 listopada 2021
Przez: : KS

Duo Eyal & Julia to jedni z finalistów 13. edycji programu Mam talent. Akrobaci bez dwóch zdań będą liczyć się w rywalizacji o najwyższy stopnień na podium. Zanim jednak zobaczymy ich w wielkim finale, sprawdźmy, co wiadomo na ich temat!

Julia Kraj: Mam talent

Julia Kraj to żeńska część akrobatycznego duetu. Z jej mediów społecznościowych możemy wywnioskować, że na chwile obecną ma 20 lat. Okazuje się, że akrobatykę trenuje od najmłodszych lat. Mianowicie, aż przez 11 lat trenowała w klubie sportowym w Chorzowie.

Uczestniczka 13. edycji Mam talent ma na swoim koncie już niejeden sukces. Mianowicie, między innymi została Mistrzynią Polski w akrobatyce sportowej w kategorii senior. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy zaprezentowała się na scenie Mam talent. W 8. edycji programu TVN wraz z zespołem Acro Team Silesia zajęła II miejsce w finale.

Akrobatka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @juliakraj. Na chwile obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Zobacz także: Co wiemy o Orkiestrze Baczków z Mam talent 13?

Eyal Palgi: Mam talent

Eyal także trenuje akrobatykę od lat. Jednakże, jego w tym kierunku popchnęli najbliżsi. Jako nastolatek zrozumiał, że z tą dyscyplina sportu chce związać swoją przyszłość. Oprócz tego, nie boi się stawiać sobie najwyższych celów. Na swoim koncie ma wiele sukcesów.

Z profilu Eyala na Instagramie możemy dowiedzieć się, że ma 26 lat. Jeśli chcecie zobaczyć więcej jego zdjęć i dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie sprawdźcie jego profil na Instagramie. Prowadzi go pod nazwą @eyalpalgi.

Eyal i Julia Mam talent 13
Julia i Eyal w Mam talent 13

Duo Eyal & Julia: Mam talent

Okazuje się, że Eyal i Julia są partnerami nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Ich występ na scenie Mam talent zrobił na jury tak duże wrażenie, że Agnieszka Chylińska zdecydowała się dać im bezpośredni awans do półfinału dzięki złotemu przyciskowi.

Wspólny profil duetu akrobatycznego znajdziemy na Instagramie pod nazwą @eyal_and_julia. Do tej chwili doczekali się ponad 2 tysięcy obserwatorów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz