Dusia z „Listów do M.” bardzo się zmieniła! Jak wygląda trzy lata po premierze filmu?

6 stycznia 2021
Przez: : J.J

Dusia, a właściwie Weronika Wachowska trzy lata temu wystąpiła w uwielbianej przez wielu Polaków komedii świątecznej „Listy do M.”, a dokładniej trzeciej części. Zobaczcie, jak zmieniła się na przestrzeni tego czasu! Dusia z „Listów do M.” bardzo się zmieniła!

Weronika Wachowska to polska aktorka dziecięca, która przyszła na świat 5 stycznia 2005 roku. Swoją przygodę z aktorstwem zaczęła zaledwie w wieku pięciu lat. To właśnie wtedy zobaczyliśmy ją na szklanych ekranach, podczas reklamy margaryny “Ramy“. Jej aktorski debiut w serialu przypadł na rolę Ani Wojciechowskiej w serialu nadawanym przez stację TVP2 pt. “M jak Miłość”.

Następnie wystąpiła w wielu innych produkcjach, takich jak “Ojciec Mateusz”, “Lekarze nocą”, “Na Wspólnej”, “Ucho prezesa”, “Dwoje we troje” czy “Tu się gotuje!” oraz wielu, wielu więcej. Jej filmowy debiut to rola Weroniki Migoń w filmie “Facet(nie)potrzebny od zaraz”. Następnie zagrała w produkcji “Baby Bump”. Największą popularność przyniósł jej jednak występ w trzeciej części, uwielbianego przez wielu Polaków filmu “Listy do M”, gdzie wcieliła się w postać Dusi.

W trzeciej części po raz kolejny przenieśliśmy się w świąteczny klimat. Poznaliśmy historię kilku osób, które w ten wyjątkowy i magiczny dzień, jakim jest Wigilia, spotykają ciekawe i wyjątkowe chwile pełne niespodziewanych zwrotów akcji.

Dusia z „Listów do M” bardzo się zmieniła!

Czas płynie, a bohaterowie zmieniają się nie do poznania. Najbardziej widać to po młodocianych aktorach. Fani Dusi, a dokładnie Weroniki Wachowskiej dzięki jej Instagramowi mogą zobaczyć, jak czas działa na jej wygląd.

Dusia prowadzi z dużą aktywnością swój profil w mediach społecznościowych, który śledzi obecnie 347 tysięcy fanów. Znajdziecie ją pod nazwą @w.wachowska. Młodziutka aktorka ma już 15 lat a po jej zdjęciach widać, że bardzo dorosła i spoważniała. Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia, które pochodzą z profesjonalnych sesji zdjęciowych, te, wykonane zarówno na scenach teatrów, jak i z kadrów filmowych.

https://www.instagram.com/p/CHhsYDmnN36/
https://www.instagram.com/p/CGxNwrJn2UE/

To również może Was zainteresować:

Premiera „Listów do M. 4” odwołana! Kiedy zobaczymy film?

Kazik z „Listów do M.” już nie jest małym dzieckiem. Chłopiec wyrósł i wygląda…

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej