Dwóch przystojniaków zagra w serialu “M jak Miłość”! O kim mowa?

15 lipca 2019
Przez: : M.J

Twórcy serialu “M jak Miłość” postanowili podnieść oglądalność serialu, a ich pomysłem na to jest zatrudnienie do obsady dwóch przystojniaków, którzy do tej pory mieli mało co wspólnego z aktorstwem! O kim mowa i czy podołają zadaniu? Zobaczcie!

Serial “M jak Miłość” leci na naszych ekranach już od naprawdę wielu lat, a mimo to wciąż cieszy się ogromną popularnością. Pomimo tego, że w okresie wakacyjnym nie możemy oglądać najnowszych odcinków, które stacja TVP2 zaprezentuje nam już jesienią, to producenci przygotowali dla nas ogromną niespodziankę! Jak się okazuje, do ekipy serialu dołączy dwóch przystojniaków! O kim mowa?

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=R9NVZcpLjJY

Panowie do tej pory nie mieli za wiele wspólnego z aktorstwem. Dzięki prestiżowym konkursom na Mistera Polski stali się oni rozpoznawalni i udało im się podbić polski show-biznes. Najwidoczniej dla nich to za mało i wciąż mają ochotę na więcej. Domyślacie się już, kogo zobaczymy na naszych ekranach?

Jak donosi jeden z portali internetowych nowymi gwiazdami “M jak Miłość” mają zostać Rafał Maślak i Jakub Kucner!

A w jakich rolach zobaczymy Misterów Polski?

Jakub Kucner wcieli się w postać posterunkowego Rafała Stadnickiego. Do Grabina posterunkowy przyjedzie do swojego ojca. Jak możemy również przeczytać, grany przez Kucnera policjant wejdzie w zażyłe relacje z policjantką Sonią, którą w serialu gra Barbara Wypych. Na razie nie wiadomo nic więcej czy pomiędzy tą dwójką narodzi się uczucie, czy po prostu zostaną przyjaciółmi. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na nowe odcinki serialu!

A co w takim razie z rolą dla Rafała Maślaka?

Nie zostały potwierdzone informacje na temat tego, w jakiej roli zobaczymy przystojnego Maślaka. Jednak jak możemy przeczytać na portalu “Pudelek.pl” odgrywana przez niego postać będzie miała wspólny wątek z Agatą, którą w serialu gra Joanna Opozda!

Jak wiemy również, Maślak jest nieco bardziej obeznany z kamerą, ponieważ swoje pierwsze kroki stawiał w serialu “Na dobre i na złe”. Dochodzą również słuchy, że “M jak Miłość” to nie jedyna produkcja, w której zobaczymy Rafała. TVP podobno zdecydowało się zatrudnić Mistera do kolejnego ich serialu, którym są “Barwy Szczęścia”. Czyżby przed Maślakiem otwierały się drzwi do aktorskiej kariery?

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak obaj panowie poradzą sobie w tej nowej roli!
Jak myślicie, który z panów zaprezentuje się lepiej i zyska tym samym jeszcze większą liczbę fanek?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz