Połącz się z nami

Dygant pokazała umięśniony brzuch! Forma 47-latki powala!

Agnieszka Dygant

Zdrowie i dieta

Dygant pokazała umięśniony brzuch! Forma 47-latki powala!

W polskim show-biznesie istnieje wiele gwiazd, które mogą pochwalić się świetną formą i zjawiskową figurą. Do tego grona należy zaliczyć Agnieszkę Dygant, która pomimo tego, że zbliża się do 50 roku życia, swoją wspaniałą sylwetką może zawstydzić niejedną dwudziestolatkę! Musicie to zobaczyć! Dygant pokazała umięśniony brzuch!

Agnieszka Dygant to polska aktorka, która może poszczycić się sporą ilością ról serialowych i filmowych. Jej aktywność zawodowa przypada na rok 1997. Prywatnie była żoną aktora Marcina Władyniaka, z którym jednak się rozwiodła. Jej obecnym partnerem jest Patrick Yoka, z którym ma syna Xawerego.

Agnieszka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil a Instagramie obserwuje aż 413 tysiące fanów, a liczba ta ciągle się powiększa. Aktorka prezentuje tam przeróżne treści – pokazuje fragmenty z życia zawodowego, zwykłą codzienność oraz podejmuje ważne, społeczne tematy. Cały czas jest w aktywnej relacji ze swoimi fanami, którzy chętnie śledzą jej licznych aktywności w sieci.

Dygant pokazała umięśniony brzuch!

Dziś, na swoim Instagramie Agnieszka zaprezentowała swoją nienaganną sylwetkę. Choć aktorka zawsze była szczupłą osobą, teraz może poszczycić się wybitną formą. Na dowód tego pokazała swoje zdjęcia wykonane w krótkich spodenkach i sportowym topie, które eksponują jej figurę! Skomentowała z humorem:

„Cuda ludzie cuda! Wrzuciłam wieczorem pod poduszkę płytę wiadomo czyją …
rano wstaję i takie muły😁😁😁 #dietacud #niecierpiećwiczyć #bójtasięchłopaki”

To, co rzuca się w oczy, to płaski i wyrzeźbiony brzuch Agnieszki oraz jej umięśnione bicepsy. Warto również zwrócić uwagę, na fakt, że Agnieszka w tym roku skończyła 47 lat! Bez wątpienia tak świetnej formy może pozazdrościć jej niejedna o połowę młodsza kobieta!

Fani Agnieszki bardzo skomplementowali jej najnowsze zdjęcia. W komentarzach nie kryją zachwytu nad formą aktorki:

„Jest moc 👏”

„Brzuch na szòstke👌🔥”

„Imponujące Pani Agnieszko 💪🏻 liczy się mega pompa! Pozdrawiam 😊😊😊”

„Jaka chudzina😍”

„Ale bicek 💪💪”

Spodziewaliście się, że Agnieszka Dygant jest w tak świetnej formie? My nie możemy wyjść z zachwytu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry