Połącz się z nami

Dzieci znanego przestępcy wystąpią w „Top Model”! Jak zareagowali jurorzy?

Kalibabka

News

Dzieci znanego przestępcy wystąpią w „Top Model”! Jak zareagowali jurorzy?

W dziewiątej edycji popularnego modowego programu zobaczymy dzieci znanego przestępcy, o którym swojego czasu było bardzo głośno w mediach. Rozsławił go również serial „Tulipan”, opowiadający o jego miłosnych podbojach! Czy Gracja i Jacek podbili serca jurorów i jak zareagowali na ich nazwisko? Zobaczcie! Dzieci znanego przestępcy wystąpią w „Top Model”!

Gracja i Jacek Kalibabka to rodzeństwo, które już niebawem zobaczymy na ekranach naszych telewizorów. Oboje marzą o karierze w świecie modelingu i jak widzimy, na ich profilach w mediach społecznościowych mają ku temu idealne warunki. Gracja może pochwalić się smukłą sylwetką, a jej brat Jacek umięśnionym ciałem.

Jak się okazuje, ich sylwetki i twarze od razu zachwyciły jurorów. Przypomnijmy, że w kolejnej edycji skład jurorski nie uległ zmianie i w jurorskich fotelach po raz dziewiąty zobaczymy: Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę. Co więcej, jurorzy byli przekonani, że Gracja i Jacek są bliźniakami!

Dzieci znanego przestępcy wystąpią w „Top Model”!

Jak się okazuje, Gracja i Jacek są dziećmi słynnego Jerzego Kalibabki, który w latach 80. nazywany był polskim Casanovą. Ich ojciec stał się nawet inspiracją do nagrania kultowego serialu „Tulipan”. Zwykły rybak z Dziwnowa wówczas był najsłynniejszym uwodzicielem. Omamił i uwiódł tysiące kobiet. Jerzy Kalibabka doczekał się 28 dzieci. Swoje „ofiary” nie tylko uwodził i rozkochiwał, ale również oszukiwał i wyłudzał od nich pieniądze.

8 marca 1984 roku został skazany na karę 15 lat pozbawienia wolności i musiał zapłacić ponad milion złotych grzywny. W 1986 roku został zatrudniony, jako konsultant na planie serialu „Tulipan”, dzięki czemu spłacił swój dług. Jak również wiadomo, na wolność wyszedł po 9 latach i 8 miesiącach wskutek amnestii. Zmarł w marcu 2019 roku.

Czy dzieci Kalibabki mają szansę na podbicie świata modelingu? O tym przekonamy się już niebawem, ponieważ nowe odcinki 9. sezonu „Top Model” ruszają już 2 września o godzinie 21:30!

Słyszeliście o Jerzym Kalibabce? Myślicie, że jego pociechy mają szansę podbić świat modelingu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry