“Dzień Dobry TVN”: Dorota Wellman zniknęła ze śniadaniówki. Coś poważnego dzieje się z prowadzącą?

17 listopada 2023
Przez: : W.M.

Gdy kilka dni temu Marcin Prokop przywitał się z widzami Dzień Dobry TVN w towarzystwie Damiana Michałowskiego, widzowie od razu zaczęli się zastanawiać, co dzieje się z jego programową partnerką. Dorota Wellman i Marcin Prokop to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych duetów, który od wielu lat prowadzi śniadaniówkę w stacji TVN. Marcin Prokop w końcu odniósł się do nieobecności swojej koleżanki. Co dzieje się z Dorotą Wellman?

Dzień Dobry TVN od lat przyciąga uwagę widzów, oferując różnorodne tematy i ciekawe rozmowy. W ostatnim czasie program przeszedł pewne zmiany, a ze śniadaniówką musieli pożegnać się lubiani przez widzów prowadzący, co było nie lada szokiem zarówno dla widzów, jak i prezenterów. Pracę w DDTVN straciła Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek- Majdan, Agnieszka Woźniak- Starak, a także Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Aktualnie Dzień Dobry TVN prowadzą trzy pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, ale jak zdradziła Lidia Kazen dyrektorka kanału TVN, stacja rozważa zatrudnienie czwartej pary prowadzących. Co więcej, odbyły się już próby kamerowe. Kiedy poznamy nowy duet prowadzących DDTVN? To wciąż zostaje zagadką.

Dlaczego Dorota Wellman zniknęła z Dzień Dobry TVN?

Podczas czwartkowego wydania Dzień Dobry TVN, widzów ponownie przywitał Marcin Prokop, który tym razem program prowadził z Pauliną Krupińską.

Podczas wydania śniadaniówki, lubiany prezenter zwrócił się do widzów, przekazując znaczące informacje dotyczące jej powrotu na wizję. Prokop, choć nie ujawnił powodów nieobecności Wellman ani daty ponownego pojawienia się w programie, uspokoił widzów, zapewniając, że jego programowa partnerka wróci do pracy.

“Nie martwcie się jednak, państwo, Dorota Wellman też wróci w swoim czasie na swoje miejsce. Serdecznie Dorotka cię pozdrawiamy” — powiedział na antenie


Czekacie na powrót Doroty Wellman do Dzień Dobry TVN?

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej