“Dzień Dobry TVN”: Joanna Krupa będzie nową prowadzącą? Jest komentarz gwiazdy!

13 sierpnia 2023
Przez: : M.S.

Od jakiegoś czasu w obsadzie porannego pasma stacji TVN zachodzą spore zmiany. Produkcja “Dzień dobry TVN” zakończyła współpracę z ponad połową prowadzących. Ostatnio w mediach pojawiły się spekulacje, że jedną z nowych gospodyń programu powinna zostać Joanna Krupa. Jest komentarz modelki w tej kwestii!

Zmiany w Dzień dobry TVN

Dzień Dobry TVN to niewątpliwie jeden z ważniejszych programów w stacji TVN. Poranne pasmo gości na ekranach telewizorów od prawie 18 lat. Początkowo program emitowany był jedynie w weekendy. Po dwóch latach realizowano go także w dni powszednie.

Od tego tego w “Dzień dobry TVN” gospodarzami było wielu znanych prezenterów i dziennikarzy. Jako prowadzący na kanapie TVN-owskiego porannego programu zasiadali między innymi: Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Magda Mołek, Marcin Meller, Jolanta Pieńkowska, Wojciech Jagielski, Olivier Janiak, Jarosław Kuźniar i inni.

W ostatnim sezonie obsadę programu zasilali: Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

W czerwcu tego roku do mediów trafiły zaskakujące informacje na temat zmiany obsady programu. Produkcja “Dzień Dobry TVN” zakończyła współpracę z Małgorzatą Ohme, Agnieszką Woźniak-Starak, Małgorzatą Rozenek-Majdan oraz Filipem Chajzerem.

Joanna Krupa prowadzącą Dzień dobry TVN?

Od czasu ogłoszenia zmian w obsadzie porannego pasma, widzowie wciąż zastanawiają się nad zastępstwem dotychczasowych gospodarzy. Media podały, że w roli nowych prowadzących widzowie moga zobaczyć Martynę Wojciechowską, Dorotę Szelągowską lub Katarzynę Bosacką.

Zobacz także: Nowe prowadzące Dzień dobry TVN

Dla wieli z nich idealną prowadzącą Dzień Dobry TVN byłaby Joanna Krupa. Gwiazda od wielu lat jest gospodynią i jurorką Top Model i świetnie sprawdza się w tej roli. Modelka od lat dzieli pracę w Polsce z życiem w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszka od najmłodszych lat.

W ostatnim z wywiadów dla Plejady, Krupa odniosła się do medialnych spekulacji na temat prowadzenia Dzień dobry TVN. Gwiazda nie pozostawiła jednak złudzeń fanom programu i zaprzeczyła doniesieniom:

“Ja nie jestem background journalist. Ja też bym nie zapisała się na coś, czego nie byłabym pewna, że na 100 proc. bym zrobiła super robotę. Wiem, na co mnie stać, jeśli chodzi o bycie prowadzącą (…) Też bym nie mogła do Polski się wyprowadzić, żeby być tak często w programie. Myślę, że będę się trzymała tych formatów, co czuję w sercu i wiem, że mogę tam wykonać pracę na 150 proc.”

Joanna Krupa
Joanna Krupa, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Warto wspomnieć, że jesienią na antenie stacji pojawi się nowy program, którego gospodyniami będą Joanna Krupa i Ewa Chodakowska. Prowadzące będą ratowały pary, których życie poddane zostanie gruntownej zmianie.

Źródło: Akpa, Plejada

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej