„Dzień Dobry TVN”: Marcin Prokop przyłapany na wizji! Musiał się tłumaczyć z niezręcznej sytuacji

6 lutego 2023
Przez: : M.J

W poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN w studio przywitali się z widzami Marcin Prokop i Dorota Wellman. W trakcie programu Robert Stockinger przeczytał wiadomości od widzów, a z jednej z nich prowadzący musiał się wytłumaczyć. Gospodarz programu nie omieszkał skomentować swojego zachowania.

Prokop skarcony w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop wraz z Dorotą Wellman, są jednym z najbardziej lubianych przez widzów Dzień Dobry TVN duetów. Obydwoje doskonale się uzupełniają i zawsze, kiedy pojawiają się w studio potrafią poprawić widzowi humor.

ZOBACZ TAKŻE: Ile zarabiają prezenterzy w „Dzień Dobry TVN”?

Tym razem w centrum uwagi był Marcin Prokop, który przekonał się na własnej skórze, jak widzowie mogą być spostrzegawczy. Podczas programu Robert Stockinger przeczytał wiadomości od fanów Dzień Dobry TVN. Jedną z nich napisała pani Janina, a jej treść brzmiała:

“Ta chusteczka, którą pan wycierał ręce, to jednak proszę wrzucić do kosza, a nie za kwiatki na blacie kuchennym. Panie Marcinie, ja to widziałam”

Marcin Prokop przyłapany na wizji / fot. Instagram

Marcin Prokop tłumaczy się w DDTVN

Prezenter niemal od razu wpadł na to, o jakiej sytuacji mówi autorka powyższej wiadomości. Natychmiast ruszył do miejsca, gdzie pozostawił chusteczkę oraz wytłumaczył przed kamerami swoje zachowanie.

“Normalnie w każdym polskim domu kosz znajduje się pod zlewem. W naszym domu jednakowoż jakiś architekt postanowił przesunąć go odrobinę w lewo. Próbując naduszać te drzwiczki, nie miałem dostępu do należnego mi śmietnika”

Swoje dwa grosze dorzucił także Robert Stockinger, który stwierdził, że prezenter nie miał innego wyjścia, gdyż po raz pierwszy znajduje się w studio DDTVN. Wtórował mu przy tym Prokop, który zwrócił się jeszcze na koniec do autorki wiadomości.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Prokop wyśmiał Tomasza Kammela! Wszystko przez tęczowe opaski na sylwestrze w TVP!

“Wykonałem ten gest, wiedząc, że tu nie zginie i jak skończę program, poszukam na spokojnie śmietnika i będę mógł oczyścić atmosferę. Mam nadzieję, że te wyjaśnienia okazały się przekonujące pani Janino. Bardzo dziękuję za zwrócenie mi uwagi”

Musicie przyznać, że Marcin Prokop ma dar wychodzenia z każdej sytuacji obronną ręką.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Prokop trafił do szpitala?! Całe ciało prezentera pokrywa gips!

Źródło: DDTVN / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej