“Dzień dobry TVN”: Margaret wielokrotnie użyła wulgarnego słowa. Chajzer poczuł zakłopotanie!

17 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Podczas środowego wydania Dzień dobry TVN gościem w Sopocie była Margeret. Wokalistka podczas swojej wypowiedzi użyła wulgarnego słowa i mimo upomnienia Filipa Chajzera wypowiedziała je ponownie w dalszej części rozmowy.

I Dance in Opera Leśna

17 sierpnia w ramach Sopot Top oh The Top Festival odbędzie się koncert gwiazd I Dance in Opera Leśna. Ma to być taneczne widowisko, które zapewni widzom wielu ciekawych doznań. Publiczność będzie miała okazję pobawić się przy tanecznych hitach sprzed kilku lat. Na scenie pojawią artyści młodego i starego pokolenia m.in.: Nocny Kochanek, Ralph Kaminski, Agnieszka Chylińska, Blue Cafe, Ewa Farna, Kombi, Cleo, Storo.

Margaret użyła wulgaryzmu w DDTVN

Jedna z gwiazd, która pojawi się w Operze Leśnej będzie także Margaret. Z tej okazji wokalistki pojawiła się na kanapie w plenerowym studio Dzień dobry TVN. Filip Chajzer, który przeprowadzał rozmowę z wokalistką zauważył na jej ramieniu nowy tatuaż. Margaret wyjaśniła, co symbolizuje jej nowy nabytek. Wredne Ci*punie to nowy projekt artystki o dość kontrowersyjnej nazwie.

To napis „Wredne C*punie”. To taki mój nowy kolektyw, który tworzę. On jest na scenie i poza sceną również. To dziewczyny, które robią fajne rzeczy, które się dobrze bawią i się wspierają – dodała Margaret.

Prowadzący nie ukrywał swojego zaskoczenia i wydawał się lekko zdezorientowany. Tym bardziej, że do akcji włączył się wydawca, który zasugerował Chajzerowi zmianę tematu. Gospodarz programu powiedział na głos, że przez słuchawkę otrzymał komunikat, że “to nadal telewizja poranna“. Wokalistka odpowiedziała żartobliwie, czy to oznacza, że musza zakończyć wywiad.

ZOBACZ TAKŻE: Margeret jest ruda!

Filip szybko zmienił temat, jednak nie uniknął kolejnej wypowiedzi Margaret, w której powtórzyła nazwę swojego projektu. Warto wspomnieć, że program Dzień dobry TVN prowadzony jest na żywo i często o wpadki, czy zaskakujące wypowiedzi gości. Także i tym razem Chajzer nie uniknął niezręcznej sytuacji. Mimo iż gospodarz usilnie próbował zmienić temat, Margaret nie dawała za wygraną i kolejny raz powtórzyła na wizji niecenzuralne słowo.

Zachowanie artystki skomentował w studio w Warszawie Andrzej Sołtysik.

Powtórzone parę razy jest lepiej zapamiętane oczywiście” – skwitował prowadzący.

Co myślicie o zachowaniu piosenkarki?

Źródło: DDTVN, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej