„Dzień Dobry TVN”: Wielkie zwolnienia w śniadaniówce. Nie tylko Małgorzata Rozenek straciła pracę

23 czerwca 2023
Przez: : W.M.

W Dzień Dobry TVN szykują się spore zmiany! W kolejnym sezonie zabraknie w Dzień Dobry TVN pary, który od lat prowadziła program. Pracę straciła także Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim i Małgorzata Ohme. Widzowie są naprawdę… zaskoczeni.

Dzień Dobry TVN to popularny poranny program telewizyjny emitowany na antenie TVN.

W ramach programu Dzień Dobry TVN prezentowane są różnorodne tematy dotyczące życia codziennego, rozrywki, zdrowia, kuchni, mody, psychologii oraz wydarzeń społeczno-politycznych. Program skupia się na pozytywnym przekazie, inspiracji i rozmowach z ciekawymi gośćmi.

Prowadzący przeprowadzają rozmowy z zaproszonymi ekspertami, celebrytami, sportowcami czy zwykłymi bohaterami. W programie można zobaczyć wywiady, reportaże, porady ekspertów, relacje na żywo z różnych miejsc oraz występy artystów.

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Okazuje się, że programie Dzień Dobry TVN szykuje się sporo zmian. Zyskujące decyzje przekazano na oficjalnym profilu śniadaniówki.

Z programu znika duet Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika. Widzowie nie zobaczą już więcej także Małgorzaty Ohme, która dotychczas prowadziła program w towarzystwie Filipa Chajzera. Dziennikarz od jakiegoś czasu jest na zwolnieniu lekarskim.

„Kończymy kolejny sezon “Dzień Dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem”

W oświadczeniu stacji przekazano, że Agnieszki Szulim także zabraknie w kolejnym sezonie DDTVN, jednak dziennikarka nie znika całkowicie z anteny.

“Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych.”

W programie powstanie nowy duet prowadzących. Krzysztof Skórzyński będzie prowadził śniadaniówkę w towarzystwie Ewy Drzyzgi. Oznacza to, że zabraknie w programie także Małgorzaty Rozenek!

„Nowy duet w “Dzień Dobry TVN” stworzą Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie.”

Jakie pary będą w Dzień Dobry TVN? Widzowie spodziewać się mogą w kolejnych odcinkach śniadaniówki tylko trzech duetów: Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Pauliny Krupinska-Karpiel i Damiana Michałowskiego, a także Ewy Drzyzgi i Krzysztofa Skórzyńskiego.

„Jesienią “Dzień Dobry TVN” czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.”

Widzowie komentują zmiany w DDTVN

Nie wszyscy widzowie, którzy oglądają odcinki śniadaniówki w TVN, są zadowoleni z zapowiadanych przez stację zmian. Internauci rozpaczają głównie za zwolnieniem Anny Kalczyńskiej i Andrzej Sołtysika.

„Ale jak to bez Ani i Andrzeja”

„A. Kalczyńska i A. Sołtysik to mega profesjonalna para, zupełnie niezrozumiała decyzja…”

Marcin Prokop, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. AKPA
Marcin Prokop, Paulina Krupińska, Ewa Drzyzga, Dorota Wellman, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Damian Michałowski, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej