Połącz się z nami

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ma 22 lata! Kim jest?

News

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ma 22 lata! Kim jest?

Król TVN-u pochwalił się swoją nową dziewczyną! W swoim programie zdradził, że nie jest singlem! Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ma 22 lata! Kim jest?

Byłe partnerki Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że lubi otaczać się pięknymi i młodymi kobietami. Mimo swojego już dość dojrzałego wieku, nigdy się nie ustatkował, co więcej nigdy nawet nie był temu bliski. Mimo, że związany był m.in. z Anną Muchą i Renatą Kaczoruk, to z żadną z nich nie założył rodziny. Wojewódzkiego łączona także z wieloma innymi kobietami. m.in. Natalią Lesz, Malwiną Wędzikowską. Wiele zamieszania wzbudził swoim wyznaniem w autobiografii, że romansował również z Marta Żmudą- Trzebiatowską i Agnieszką Kaczorowską! Warto zauważyć, że każda z tych kobiet jest od niego sporo młodsza!

Ostatni jego związek z Renatą Kaczoruk był dość medialny. Para pojawiła się razem nawet w reklamie Play. Jakiś czas temu do mediów trafiły niepokojące wieści o rozstaniu pary. Do tej pory żadne z zainteresowanych nie skomentowało tych doniesień. Aż do teraz!

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ma 22 lata! Kim jest?

We wtorkowym programie Wojewódzki gościł u siebie na kanapie Agatę Kuleszę i Roksanę Węgiel. Podczas rozmowy z aktorką gwiazdor wspomniał o swojej nowej partnerce. Jego nowa ukochana jest młodsza od niego o 34 lata i studiuje medycynę:

„Rozmawiam z nią w nocy o trzustce. Będzie mnie miała z czego leczyć”wyznał showman.

Dodał również, że nie ogląda z nią starych filmów, bo te oglądała już ze swoim ojcem:

„Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie”

Wyznał również, że nie ma jeszcze dzieci, aczkolwiek wcześniej zażartował, że jego dzieci niedługo będą starsze od jego partnerki.

Do tej pory jednak nie wiadomo jak wygląda ukochana króla TVN-u. Być może jest to kobieta, z którą Wojewódzki wybrał się na koncert Phila Collinsa, gdzie przyłapali ich paparazzi? Czy może dziewczyna, z którą wrzucił fotkę z Openera?

View this post on Instagram

@opener_festival #jesteśmy?

A post shared by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on

Póki co można tylko się domyślać. Być może już niedługo para ujawni się i oficjalnie pojawi się na jakiejś imprezie branżowej? Pozostaje nam jedynie czekać!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry