Połącz się z nami

Dziewczyna Roberta z „Hotelu Paradise” to prawdziwa piękność! Zobaczcie ich romantyczną sesje! [ZDJĘCIA]

Dziewczyna Roberta z "Hotelu Paradise" to prawdziwa piękność!

News

Dziewczyna Roberta z „Hotelu Paradise” to prawdziwa piękność! Zobaczcie ich romantyczną sesje! [ZDJĘCIA]

Robert podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie romantyczną sesją, na której towarzyszy mu nowa ukochana – Sylwia! Musicie to zobaczyć! Dziewczyna Roberta z „Hotelu Paradise” to prawdziwa piękność!

Podczas drugiej edycji popularnego programu telewizyjnego, emitowanego na stacji TVN7 – „Hotel Paradise”, poznaliśmy Roberta Kapicę.

Robert ma na swoim koncie znaczące sukcesy w branży modowej. Mało kto wie, że w 2016 roku wygrał konkurs The Look Of the Year. Wystąpił również w licznych sesjach zdjęciowych oraz na pokazach mody. Co ciekawsze reprezentował nasz kraj na wyborach Mister World 2019.

W programie Robert cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony damskiego grona. Szczególnie zauroczona w 23-latku była Sonia. Robert jednak związał się z Magdą. Choć wydawało się, że ich związek ma szansę przetrwać po powrocie do kraju tak się nie stało. Zarówno jedno, jak i drugie opublikowało na swoim Instagramie oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Przeczytajcie tutaj: Związek Magdy i Roberta z „Hotel Paradise” to już przeszłość. Para wydała emocjonujące oświadczenia!

Dziewczyna Roberta z „Hotelu Paradise” to prawdziwa piękność!

Choć Robert nie ułożył sobie życia z Magdą, znalazł już swoją drugą połówkę. Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy Was o jego nowej dziewczynie Sylwii Stasińskiej. Dziś Robert podzielił się natomiast efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której wraz z ukochaną wzięli udział. Zdecydował się również na romantyczne wyznanie:

„Sprawiasz, że się śmieje, stanowisz dla mnie wyzwanie jak nikt inny na świecie. Kiedy cię nie ma, czuję, jakby brakowało mi czegoś naprawdę ważnego. Tak ważnego, że przestaje czuć się sobą. Nigdy dotąd nie miałem wrażenia, że ktoś może być tak częścią mnie. Ale ty jesteś moją … Wiedziałem o tym od chwili kiedy się poznaliśmy. A ja jestem Twój.
Nie chcę należeć do nikogo innego. @sylwia.stasinska ❤️”

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/p/CH-pDuvhFsN/

Trzeba przyznać, że Robert i Sylwia bardzo do siebie pasują! Zgadzacie się z nami ?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry