Połącz się z nami

Dziurska i Gankowski planują ślub?! Zdradzili plany!

News

Dziurska i Gankowski planują ślub?! Zdradzili plany!

Trenerka fitness od lat jest w związku z Emilem Gankowskim. Teraz para zamierza przejść na kolejny etap swojego związku. Dziurska i Gankowski planują ślub?! Zdradzili plany!

Kasia Dziurska jest znaną trenerką i instruktorką fitness. Co prawda do tej pory nie udało jej się zrobić tak zawrotnej kariery jak Ewie Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej, jednak jej nazwisko często pojawia się wśród wymienianych znanych trenerek.

Jej nazwisko jest na tyle popularne, że dwa lata temu wystąpiła w tanecznych show „Taniec z Gwiazdami”, a rok później wraz ze swoim partnerem wzięła udział w kolejny programie o tańcu „Dance Dance Dance”. Para świetnie sobie radziła i ostatecznie zajęła 3 miejsce w show.

Kasia i Emil poznali się ponad dwa lata temu. Gankowski również jest związany ze sportem. Zanim został tren erem personalnym, grał w piłkę nożną.

Dziurska i Gankowski planują ślub?!

W kwietniu zeszłego roku Dziurska poinformowała o swoich zaręczynach. Fani Kasi i Emila z niecierpliwością czekają na informacje na temat ślubu pary. Kiedy para ma zamier stanąć na slubnym kobiercu?

W internetowej rozmowie z reporterką jastrzabpost, Kasia i Emil odpowiadali na pytania internautów. Padło jedno z ważniejszym pytań, właśnie odnośnie ślubu pary. Czy Dziurska i Gankowski planują ślub? Trenerka odpowiedziała, że oczywiście to nieuniknione i rzeczywiście ślub się odbędzie, jednak nie jest znana konkretna data i odbędzie się to całkiem spontanicznie.

„Planujemy na pewno ślub. Tak naprawdę planujemy, nie planujemy. Lubimy spontanicznie podejmować decyzje i spontanicznie działać. Nawet będąc gdzieś na wakacjach, postanowimy, że dzisiaj się hajtniemy i wtedy na miejscu wszystko ogarniemy. Więc nie zdziwcie się, jeśli z dnia na dzień was poinformujemy, że wzięliśmy ślub, ale na pewno się to wydarzy.” – odpowiedziała Dziurska.

Słowa ukochanej potwierdził również Emil:

„Może tak być” – dodał krótko Gankowski

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na konkretniejsze informacje na temat ślubu fitness pary.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry