Połącz się z nami

Dziurska pokazała pośladki! Co za forma!

Kasia Dziurska

Zdrowie i dieta

Dziurska pokazała pośladki! Co za forma!

Kasia Dziurska może poszczycić się formą, której zazdrości jej niejedna kobieta i nic w tym dziwnego. Smukła sylwetka w połączeniu z kobiecymi krągłościami robi wrażenie! Zobaczcie! Dziurska pokazała pośladki!

Kasia Dziurska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek personalnych w naszym kraju. W swoim życiu miała dużo do czynienia z tańcem, co udowodniła w programach telewizyjnych. Kasia wzięła udział w ósmej edycji programu rozrywkowego Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie wystąpiła w parze z Tomaszem Barańskim, z którym doszła do ścisłego finału. Swoich sił w tańcu próbowała również w programie TVP2 „Dance Dance Dance” w roku ubiegłym.

Prywatnie Kasia zaręczona jest z trenerem personalnym i kulturystą Emilianem Gankowskim, z którą połączyło ją nie tylko uczucie ale i zamiłowanie do sportu!

Biorąc pod uwagę profesję Kasi nic dziwnego, że jest ona posiadaczką wspaniałej figury. Swoją nienaganną sylwetkę prezentuje chętnie na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje obecnie ogromna ilość internautów, bo aż 421 tysięcy fanów! Kasia zazwyczaj pozuje w sportowych ciuchach, zdarza jej się jednak również poszaleć z modą, kiedy zrzuca z siebie treningowe rzeczy, wówczas prezentuje się w świetnych stylówkach, udowadniając swoją smykałkę do mody i świetny gust.

Ostatnio pisaliśmy o Kasi, kiedy pokazała się w pięknym malinowym, sportowym komplecie, informowaliśmy Was wówczas, gdzie możecie go zakupić oraz w jakiej cenie – o tym więcej możecie przeczytać TUTAJ!

Dziurska pokazała pośladki!

Kasia na najnowszym zdjęciu również postanowiła pochwalić się swoją świetną formą. Tym razem uwagę przykuwają jej wyćwiczone i umięśnione pośladki. Trzeba przyznać, że codzienna i ciężka praca trenerki nie poszła na marne bowiem jej forma zrobiła ogromne wrażenie na obserwujących ją internautach i celebrytach. Zdjęcie trenerki skomentowała między innymi Klaudia Halejcio i Ewa Mrozowska komplementując formę Kasi:


„😍🙌 idę ćwiczyć pośladki 😂”

„🍑❤️”

„Mega piękna ❤️❤️❤️”

„Uchh co za tyły🤩🤩”

„Cudowne Ciało i piękna buzka💓💓💓💓💓💓”

Zgadzamy się z opiniami internautów, a Wy, co uważacie o najnowszym zdjęciu Kasi Dziurskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry