Połącz się z nami

Dziurska pokazała zdjęcia z zawodów kulturystycznych! Jej forma szokuje!

Kasia Dziurska

Zdrowie i dieta

Dziurska pokazała zdjęcia z zawodów kulturystycznych! Jej forma szokuje!

Kasia Dziurska na swoim koncie ma wiele sukcesów w świecie sportu. Zobaczcie, jej zdjęcia, wykonane dwa lata temu podczas zawodów kulturystycznych. By dojść do takiej formy musiała przejść ciężką i bardzo pracowitą drogę! Dziurska pokazała zdjęcia z zawodów kulturystycznych!

View this post on Instagram

I po majówce .. 😈 jak tam Wasze formy? 😎

A post shared by Kasia Dziurska (@kasia_dziurska) on

Kasia Dziurska to jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w naszym kraju. Na swoim koncie ma wiele sukcesów w świecie sportu. W 2017 roku zajęła wysokie, drugie miejsce w europejskim konkursie Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe. Kasia jest również Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic oraz Mistrzynią Europy Bikini Fitness. To nie wszystko. W swojej karierze była również wielokrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft.

Z racji swojej profesji Kasia jest posiadaczką wspaniałej figury. Swoją nienaganną sylwetką chętnie prezentuje w swoich mediach społecznościowych. Prezentując swoją formę nawołuje polskie społeczeństwo do zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Chętnie dzieli się autorskimi treningami oraz poradami dietetycznymi. Nic więc dziwnego, że profil jej obserwuje tak ogromna ilość fanów – bo aż 425 tysięcy widzów, a liczba ta wciąż się powiększa!

Często informujemy Was o kolejnych aktywnościach w sieci trenerki. Na przykład wczoraj Kasia podzieliła się swoimi zdjęciami, wykonanymi podczas odpoczynku na świeżym powietrzu. Dziurska zapozowała w neonowym, żółtym stroju, który świetnie podkreślił jej opalone ciało – o tym więcej możecie przeczytać TUTAJ!

Dziurska pokazała zdjęcia z zawodów kulturystycznych!

Dziś natomiast Kasia podzieliła się na swoim InstaStory zdjęciem wykonanym dwa lata temu – w 2018 roku. Trenerka powróciła do wspomnień sprzed lat i pokazała swoim fanom zdjęcia wykonane podczas zawodów kulturystycznych. Trzeba przyznać, że forma Kasi robi niemałe wrażenie i dużo bardziej odbiega od obecnej sylwetki trenerki. Ciało Kasi było pokryte mięśniami na każdym centymetrze! Bez wątpienia, by dojść do takiej formy musiała ona  przejść ciężką drogę, która kosztowała ją wiele konsekwentnej i pełnej cierpliwości pracy.

Jak podoba się Wam sylwetka trenerki z tamtego czasu? Spodziewaliście się, że Kasia była w takiej formie?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry