Połącz się z nami

Dziurska w prześwitującej bieliźnie. Co za ciało!

Dziurska

Moda i uroda

Dziurska w prześwitującej bieliźnie. Co za ciało!

Trenerka pochwaliła się kolejnym zdjęciem, które podkreśliło jej perfekcyjnie wyrzeźbione ciało. Sami zobaczcie. Dziurska w prześwitującej bieliźnie.

Najnowsze zdjęcie Kasi rozgrzało internautów do granic możliwości.

Kasia Dziurska to od lat jedna z najbardziej popularnych trenerek i instruktorek fitness w Polsce, która ze sportem związana była od najmłodszych lat. Już w wieku sześciu lat rozpoczynała treningi tańca, a konkretnie hip-hopu oraz dancehall. Razem ze swoim narzeczonym Emilem Gankowskim są jedna z najbardziej znanych fit-par w kraju, które z powodzeniem zachęcają fanów do aktywnego trybu życia i zdrowego odżywania.

Dziurska widzom, którzy śledzą liczne programu rozrywkowe, znana jest także z występów między innymi w „Tańcu z Gwiazdami” czy „Dance, dance, dance”. To właśnie w tym ostatnim programie wystąpiła w parze z życiowym partnerem i dostali się aż do odcinka półfinałowego, w którym ostatecznie zajęli wysokie trzecie miejsce. Kasia i Emil przegrali jedynie z Adamem Zdrójkowskim i Wiktorią Gąsiewską oraz Patricią i Victorią Kazadi. Chociaż narzeczeni nie wygrali, to udowodnili, że mają niebywały talent taneczny.

Dziurska w prześwitującej bieliźnie

Kasia Dziurska jako osoba medialna bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram trenerki śledzi już ponad 420 tys. obserwatorów, a z każdy dniem ilość ta oczywiście rośnie. Kasia chętnie publikuje zdjęcia, nagrywa relacje oraz treningi, aby jak najbardziej zmotywować internautów do regularnych treningów.

Ostanie zdjęcie, jakie zamieściła na swoim Instagramie, rozgrzało internautów do granic możliwości, gdyż Kasia po raz kolejny pokazała swoje perfekcyjnie wyrzeźbione ciało.

View this post on Instagram

I po majówce .. 😈 jak tam Wasze formy? 😎

A post shared by Kasia Dziurska (@kasia_dziurska) on

Pięknej trenerce nie szczędzono komplementów!

„Ale ciało! Jasna cholera 🤭🔥🙈”

„Super extra sexi Kasia 🔥😊”

„Wow!!! Kasiu zachwycasz 💗💗”

„Przepiękna 😍”

„Super Kasiunia. Po raz setny twierdze, że jesteś piękna kobieta” – piszą internauci

Oczywiście zgadzamy się ze zdaniem obserwatorów trenerki. Kasia to niezwykle piękne i atrakcyjna kobieta, a takiej figury pozazdrościć może jej niejedna młodsza koleżanka!

A Jak Wam podoba się zdjęcie Dziurskiej w prześwitującej bieliźnie? Nam odjęło mowę! Kasia jak zwykle zachwyca!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry