Połącz się z nami

Dziurska zdecydowała się na zaskakującą fryzurę. W takim wydaniu nie widzieliście jej nigdy wcześniej

Kasia Dziurska w ciekawej fryzurze

Moda i uroda

Dziurska zdecydowała się na zaskakującą fryzurę. W takim wydaniu nie widzieliście jej nigdy wcześniej

Kasia Dziurska od lat jest posiadaczką krótkiej fryzury, o platynowym, blond kolorze. Choć trenerkę widzieliśmy już w różnych uczesaniach, na jednym z najnowszych zdjęć mogła Was nie lada zaskoczyć. Musicie to zobaczyć!

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Kilka słów o Kasi Dziurskiej

Kasia Dziurska od lat prężnie działa w świecie sportu. Popularna trenerka personalna i instruktorka fitness ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Może poszczycić się licznymi tytułami w przeróżnych konkursach. Zajęła drugie miejsce w konkursie Fitness Gimnastycznym Arnold Classic Europe, a także jest Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz wielokrotną Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft.

Trenerka prowadzi również z wielkim zaangażowaniem swój profil w mediach społecznościowych. Jej Instagram zgromadził już 430 tysięcy fanów. W swoich mediach społecznościowych nie tylko prezentuje zdjęcia, które uchylają rąbka jej życia prywatnego i zawodowego, ale przede wszystkim Instagram służy jej do stałego kontaktu z fanami. To właśnie tam trenerka namawia swoich obserwatorów do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

Zobacz także: Dziurska w weselnej stylizacji. Odważnie!

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Zaskakująca fryzura Kasi

Każdy obserwator profilu trenerki doskonale wie, że jest ona od lat wierna krótkiej, blond fryzurze. Choć nie eksperymentuje ona z kolorem ani długością lubi zmieniać swoje uczesania. Rozpuszczone włosy, upięte w koka czy kucyk, pofalowane, wyprostowane to jednak nic. Zobaczcie, najnowszą fryzurę trenerki, która może Was nie lada zaskoczyć!

Na jednym z najnowszych wpisów Kasia Dziurska zapozowała w profesjonalnej sesji zdjęciowej. To, co zwraca uwagę to jej fryzura afro, która trzeba przyznać również jej pasuje!

Fanom trenerki również bardzo przypadła do gustu. To tylko niektóre z licznych komentarzy:

„Kasia, całkiem inna odsłona🔥🔥❤️”

„Wow😍normalnie JLo . Kasiu w każdej wersji niezmiennie jesteś piękna 😍😍😍😍”

„Dlaczego ty jesteś taka ładna.? ❤️😍 Te włosy – zakochałam się. 🔥”

A Wam, jak podoba się Kasia w tak zaskakującym wydaniu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry