Połącz się z nami

Ed Sheeran już po ślubie? Muzyk zabrał głos w tej sprawie!

Z życia gwiazd

Ed Sheeran już po ślubie? Muzyk zabrał głos w tej sprawie!

Ed Sheeran dał ostatnio mediom powód do tego, aby było o nim głośno! Już od jakiegoś czasu wszyscy rozpisują się na temat rzekomego ślubu piosenkarza z jego najlepszą przyjaciółką i partnerką! Czy faktycznie stanęli na ślubnym kobiercu? Zobaczcie!

View this post on Instagram

BLOW splashing onto your playlist like

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Sheeran i jego dziewczyna Cherry Seaborn tworzą naprawdę zgrany duet. Muzyk od zawsze podkreślał, że kobieta jest nie tylko jego życiową partnerką, ale również najlepszą jego przyjaciółką. W ostatnim wywiadzie piosenkarz wypowiedział się na temat tego, co od dłuższego czasu może przeczytać na swój temat, a mianowicie jego ślubu z Cherry! Czy faktycznie jest już po wszystkim?

W wywiadzie, jaki udzielił dla „Charlamgne The God” zdradził, że rzeczywiście wszystkie plotki na ten temat są prawdą, a muzyk od dawna jest już żonaty!

W jednej ze swoich piosenek, którą napisał jeszcze przed swoim ślubem, zdradził nawet, że to wydarzenie miało już miejsce.

„Watch how the lyrics in the songs might get twisted
My wife wears red, but looks better without the lipstick”

(„Zobacz, jak teksty w piosenkach można przekręcić.
Moja żona nosi czerwony kolor, ale wygląda lepiej bez szminki”)
– czytamy w jego tekście w piosence „Remember the Name”.

Piosenkarz powiedział, że zdawał sobie sprawę z tego, że ten utwór wyjdzie już po jego ślubie i zastanawiał się nawet czy znajdzie się jakaś osoba, która zauważy ten ukryty przekaz. Jak się okazało, znalazła się cała masa osób i dlatego od jakiegoś czasu media rozpisywały się na temat jego małżeństwa!

Jak już wiemy Ed stanął na ślubnym kobiercu w grudniu ubiegłego roku, a na ceremonii było zaledwie 40 osób z jego najbliższej rodziny.

Muzyk jest idealnym przykładem na to, że jak się faktycznie chce zatrzymać coś w tajemnicy, pomimo ogromnej popularności to jest to możliwe! Teraz znowu pojawiły się plotki na temat tego, że Sheeran planuje w wakacje wyprawić nieco większą fetę i świętować swoje zaślubiny z wielkim hukiem. Czy faktycznie tak będzie?

Nie została potwierdzona ta informacja, lecz jeżeli będzie miało to miejsce, to mamy nadzieję, że zobaczymy zdjęcia z tej imprezy!

Też jesteście zaskoczeni, że muzyk jest już po ślubie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry