Edward Miszczak przejdzie do TVP? Jest komentarz!

17 listopada 2023
Przez: : M.S.

Edward Miszczak aktualnie pełni funkcję dyrektora programowego w stacji Polsat. Od kilka dni media spekulują o tym, że mężczyzna przejdzie do Telewizji Polskiej. Na te doniesienia zareagował sam zainteresowany. Czy rzeczywiście niebawem Miszczak obejmie funkcję dyrektora programowego w TVP?

Edward Miszczak w Polsacie

Edward Miszczak przez prawie dwadzieścia lat związany był z TVN-enem, gdzie pełnił funkcję dyrektora programowego stacji. Dlatego ogromnym zaskoczeniem dla wielu było, gdy w mediach pojawiły się doniesienia na temat zakończenia współpracy ze stacją TVN i przejścia Miszczaka do konkurencji.

Spekulacje na temat transferu dyrektora TVN do Polsatu pojawiły się w zeszłym roku i szybko okazały się prawdą. Od roku Edward Miszczak pełni funkcję dyrektora programowego Polsatu, co więcej od tego czasu stacja przeszła sporo zmian.

Edward Miszczak w Polsacie
Edward Miszczak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Przypomnijmy, że sporą rewolucję nowy dyrektor programowy przeprowadził w dotychczasowych programach rozrywkowych. Największą z nich przeszedł program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, z którym pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski oraz kilka osób z produkcji.

Ponadto, wiele kontrowersji wprowadziła zmiana prowadzącej program “Nasz nowy dom” Katarzyny Dowbor na Elżbietę Romanowską.

Do jesiennej ramówki, Miszczak wprowadził dwa nowe programy: “The Real Housewives: Żony Warszawy” oraz “Temptation Island Polska”, które miały być nowym hitem stacji.

Niestety, niektóre rewolucje okazały się fiaskiem. Po odejściu Katarzyny Dowbor, oglądalność programu “Nasz nowy dom” spadła, a nowe programy, które miały być hitowe, a nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

W związku z tym, w mediach pojawiły się doniesienia, że Edward Miszczak został odsunięty od planowania wiosennej ramówki Polsatu. Szybko jednak okazało się, że spekulacje nie są prawdziwe:

Edward Miszczak odpowiada cały czas za kwestie ramówkowe w Telewizji Polsat” – powiedział rzecznik stacji Polsat, Tomasz Matwiejczuk.

Edward Miszczak przejdzie do TVP?

Teraz od kilku dni w mediach pojawiają się kolejne doniesienia o tym, że Edward Miszczak być może będzie starał się o posadę nowego prezesa Telewizji Polskiej. Takie informacje przekazał Show News. W związku z licznymi pytaniami aktualny dyrektor programowy Polsatu odniósł się do spekulacji:

“To wszystko ploty‘ – zanegował Edward Miszczak w rozmowie z “Faktem”

Źródło: Akpa, Show News, Fakt

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej