Połącz się z nami

Edyta Górniak kupiła mieszkanie dla swojego syna! Ile kosztuje?

Edyta Górniak

Z życia gwiazd

Edyta Górniak kupiła mieszkanie dla swojego syna! Ile kosztuje?

Edyta Górniak kupiła mieszkanie swojemu 16-letniemu synowi Allanowi! Młody mężczyzna otrzyma klucze do domu dopiero gdy będzie pełnoletni. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ile kosztowało?

Allan Krupa to syn jednej z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Wiele osób ceni u Allana jego dojrzałe podejście do życia. Urodził się 27 marca 2004 roku. W 2019 roku ukończył pierwszą klasę liceum wojskowego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. Edyta Górniak wielokrotnie wspomina o swoim życiu prywatnym, dlatego jej syn poniekąd stał się osobą medialną. Wystąpił gościnnie u Youtuberek znanych jako BEKSY w filmie pt. „Rodzaje uczniów w szkole 2”. Ponadto starał się być DJ-em oraz wystąpił w programie „My Way” razem ze swoją mamą. Ojcem Allana jest Dariusz K., który został skazany na 6 lat więzienia za śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych.

Edyta Górniak kupiła mieszkanie dla Allana

Edyta Górniak jakiś czas temu zdecydowała się na odcięcie od swojej przeszłości, dlatego sprzedała swój apartamentu w Portugalii warty blisko 2 mln złotych. Pieniądze te zainwestowała w kolejną nieruchomość. Jak podaje „Party”, piosenkarka kupiła 60-metrowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Budowa jeszcze trwa, dlatego klucze odbierze dopiero w przyszłym roku.

View this post on Instagram

…Bezwarunkowa♥️

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Jak się okazuje, artystka wcale nie zamierza się do niego przeprowadzić! Mieszkanie jest prezentem dla swojego syna Allana. Edyta podkreśliła jednak, że chłopak otrzyma mieszkanie, kiedy skończy 18 lat i pójdzie na studia.

Ponadto, Górniak niedawno wróciła z podróży z Tajlandii. Jest absolutnie oczarowana tym egzotycznym miejscem. Czy artystka planuje kupić apartament również tam? Jeden ze znajomych piosenkarki zdradził:

„Edyta lubi spokój i dziką przyrodę. Ma na oku 100-metrowy dom w Bieszczadach, w okolicy Puszczy Karpackiej, do którego mogłaby przyjeżdżać na weekendy.”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry