Połącz się z nami

Edyta Górniak ma romans z instruktorem z „My Way”? Znamy prawdę!

Z życia gwiazd

Edyta Górniak ma romans z instruktorem z „My Way”? Znamy prawdę!

O uczuciu piosenkarki i Dawida Zawadzkiem media spekulowały już od pewnego czasu. Czy Edyta Górniak ma romans z instruktorem? Diwa wszystko wyjaśniła!

Ostatnio jeden z tabloidów pokazał zdjęcia wokalistki, uchwycone przez paparazzi w jej wolnym czasie. Czytelnikom zasugerowano nawet pocałunek z instruktorem, którego poznała na planie „My Way”. Zobaczcie zdjęcia i komentarz Edyty!

Edyta Górniak to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej! Swoim głosem potrafi oczarować i niejednokrotnie wzruszyć do łez. Nic dziwnego, że wiele stacji telewizyjnych marzy, aby wokalistka była ich gwiazdą. Nie inaczej było z jesienną ramówką TVN, gdzie główne skrzypce grała właśnie Edyta Górniak. Piosenkarka wystąpiła w 1 edycja show „My Way”, gdzie pod okiem kilku instruktorów przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy, który brawurowo zdała!

Uważni widzowie z pewnością zauważyli, że między Edyta, a jednym ze szkoleniowców – Dawidem Zawadzkiem nawiązała się wyjątkowa więź. Od pewnego czasu media sugerowały, że na planie „My Way” narodziło się płomienne uczucie między divą i instruktorem! Jaka jest prawda?

https://www.youtube.com/watch?v=jWBO17GomRk

Edyta Górniak ma romans z instruktorem?

W poniedziałkowym wydaniu jednego z tabloidów pojawiły się zdjęcia Edyty w towarzystwie instruktora Dawida. Paparazzi przyłapali piosenkarkę, gdy spędzała czas wolny w towarzystwie kilku przyjaciół. SE pokazał zdjęcia, sugerując czytelnikom, iż Edyta wygląda na wyraźnie zakochaną.

„Czyżby znowu była zakochana? Edyta Górniak (47 l.) na taką właśnie wygląda. Właśnie przebalowała całą noc z Dawidem Zawadzkim (36 l.), instruktorem jazdy z TVN-owskiego show „My Way”. Pochodzący z Wągrowa kierowca szkoły Skody musiał nieźle zawrócić jej w głowie. Diva bowiem od dwóch lat była samotna.” – napisał SE

Sama gwiazda rozbawiona całą sytuacją, odniosła się do tych słów na swoim profilu na Instagramie.

„Owszem, zawrócił mi w głowie. Ale tort bezowy”

https://www.instagram.com/stories/edytagorniak/

Na sugestię tabloidu diva jasno odpowiedziała, co łączy ją z Dawidem Zawadzkim.

https://www.instagram.com/stories/edytagorniak/

„Przyjaźń tak Miłość NIE” – jasno zdementowała plotki Edyta

https://www.instagram.com/stories/edytagorniak/

Jesteście zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry